• ۱۴۳ بازدید
  • بهمن ۲۵, ۱۳۹۸
VSO Media Player پلیر مالتی مدیا

VSO Media Player دانلود نرم افزار پلیر مالتی مدیا وی اس او مدیا پلیر در آنی یار. ابزاری که به شما امکان می دهد فایل های رسانه ای با فرمت های مختلف از جمله AVI ، ۳GP ، FLV ، MOV ، MPG را به همراه دی وی دی و دیسک های Blu-ray پخش کنید.

رابط کاربری نرم و تمیز و ظریف است. VSO Media Player عناصر ساده ای را در هنگام ناوبری ارائه می دهد.
بنابراین ، می توانید از ابزارهای اصلی پخش کننده رسانه ، مانند مکث و متوقف کردن ، تنظیم میزان صدا ، تغییر در حالت تمام صفحه و حرکت به جلو و عقب درون ویدیو استفاده کنید.
علاوه بر این ، می توانید لیست های پخش را ذخیره و بارگیری کنید ، جریان صوتی و تصویری را انتخاب کنید ، زیرنویس اضافه کنید ، همچنین تنظیمات تصویر را تنظیم کنید (کنتراست ، روشنایی ، اشباع و گاما).
در “تنظیمات” می توانید حالت رابط (عادی یا تمیز) ، حالت مقیاس و کانال های صوتی را انتخاب کرده و راه اندازی پخش کننده را در تمام صفحه فعال کنید.
اما همچنین می توانید پارامترهای زیرنویس را تغییر دهید ، ارتباطات فایل ایجاد کنید ، برای رابط به زبان دیگری تغییر دهید. تنظیمات را می توان در هر زمان به مقادیر پیش فرض آنها برگرداند.
دستگاه پخش رسانه ای یک مقدار متوسط ​​تا زیاد از منابع سیستم را در اختیار می گیرد ، از چندین میانبر صفحه کلید پشتیبانی می کند و در طول تست های ما هموار اجرا می شود. هیچ خطایی ظاهر نشده است متأسفانه ، هیچ پرونده راهنما در دسترس نیست. به غیر از این ، ما اکیداً VSO Media Player 1.6.19.528 را به تمام کاربران ، صرف نظر از سطح تجربه آنها ، توصیه می کنیم ، زیرا این یک نرم افزار بسیار پایدار است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار