• ۱۳۹ بازدید
  • بهمن ۲۶, ۱۳۹۸
Aurora Blu-ray Media Player پلیر فیلم بلوری

Aurora Blu-ray Media Player دانلود نرم افزار پلیر فیلم بلوری ارورا بلورای مدیا پلیر در آنی یار. بازار پخش کننده های چندرسانه ای بسیار بزرگ است و همیشه جایی برای برنامه های بیشتر دارد. Aurora Blu-ray Media Player یک راه حل نرم افزاری است که برای ارائه پخش فقط برای هر قالب رسانه ای ، ویدیویی ، صوتی و تصویری طراحی شده است.

Aurora Blu-ray Media Player در هنگام طراحی GUI خود برتری ندارد اما همه ویژگی ها و عملکردهای خود را از پنجره اصلی به راحتی قابل دسترسی می کند. این برنامه از بارگیری پرونده ها با استفاده از یک عمل کشیدن و رها کردن ساده پشتیبانی می کند و کنترل های پخش کلاسیک را در دید ساده نمایش می دهد.
شما همچنین یک ویرایشگر لیست پخش دریافت می کنید که در آن می توانید تمام پرونده هایی را که می خواهید بازی کنید صرف نظر از فرمت آنها بارگیری کنید. بارگیری فیلم ها ، آهنگ ها و تصاویر ممکن است به طور هم زمان و برنامه به هنگام اجرای نوبت برنامه آنها را پخش کند.
نکته ای که حتما باید به آن توجه کنید این واقعیت است که لیست پخش از حافظه کوتاه مدت رنج می برد زیرا به محض کلیک روی دکمه “Stop” ، لیست پخش بلافاصله فراموش می شود و کلیه محتوا حذف می شود.
یکی از آزار دهنده ترین موارد تماشای فیلم ، خارج کردن صدا و تصویر از همگام شدن یا زیرنویس شدن اسپویلر است زیرا آنها دو ثانیه قبل از آنچه ظاهر می شوند ظاهر می شوند.
برای کمک به شما در رفع این نوع مشکلات ، Aurora Blu-ray Media Player به یک سری کنترل هماهنگ سازی مجهز شده است که می توانید برای تنظیم زمان آهنگ های صوتی و زیرنویس از آنها استفاده کنید. می توانید این کار را با استفاده از ماوس یا فشار دادن کلیدهای خاص در صفحه کلید خود انجام دهید که همیشه گزینه بهتری است.
از آنجا که مانیتورها تمایل به ارائه راه های مختلف برای ارائه محتوای بصری دارند ، Aurora Blu-ray Media Player 2.19.4.3289 با ویژگی “تنظیم ویدیو” همراه است که به شما امکان می دهد پارامترهای اساسی را که می تواند کیفیت فیلم یا تصاویری را که مشاهده می کنید ، بهبود بخشد ، تنظیم کنید.
با استفاده از لغزنده های ساده ، می توان میزان روشنایی ، اشباع ، کنتراست ، گاما و رنگ را تنظیم کرد. علاوه بر این ، می توانید تغییرات را ذخیره کنید و Aurora Blu-ray Media Player 2.19.4.3289 آنها را در کلیه فیلم های آینده اعمال کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار