• ۱۴۸ بازدید
  • بهمن ۲۶, ۱۳۹۸
BlazeDVD Professional – Portable مشاهده فیلم DVD

BlazeDVD Professional دانلود نرم افزار مشاهده فیلم DVD بلاز دی وی دی در آنی یار. برنامه ای است که می توانید برای پخش فایل های رسانه ای با فرمت های مختلف از جمله AVI ، DVD ، RM ، WMV و MOV استفاده کنید.
رابط کاربری نرم افزار به راحتی در آن حرکت می کند. پرونده های رسانه ای می توانند از طریق مرورگر فایل یا روش “کشیدن و رها کردن” وارد شوند.
بنابراین ، می توانید از ابزارهای اصلی پخش کننده رسانه ، مانند مکث و متوقف کردن ، تنظیم میزان صدا ، تغییر در حالت تمام صفحه و حرکت به جلو و عقب در کلیپ استفاده کنید.
علاوه بر این ، می توانید به یک زمان مشخص پرش کنید ، حالت تکرار را فعال کنید ، یک دی وی دی از دیسک سخت بازی کنید ، نشانک اضافه کنید ، عکس بگیرید ، عکس را تغییر دهید ، نسبت ابعاد را تغییر دهید و تصویر را در تصویر فعال کنید.
در صورت دی وی دی ، می توانید به منوی ریشه ، فصل ، عنوان ، زیرنویس ، صدا یا زاویه پرش کنید ، زیرنویس و جریان صوتی و موارد دیگر را انتخاب کنید.
علاوه بر این ، شما می توانید لیست های پخش ، ضبط صدا و فیلم ، فعال کردن پخش خودکار ، اجرای خودکار و برای BlazeDVD Professional بطور خودکار بروزرسانی های آنلاین را بررسی کنید ، پیوندهای پرونده ایجاد کنید ، کیفیت ۱۰۸۰p را انتخاب کنید و شتاب سخت افزاری را فعال کنید.
از این گذشته ، می توانید برنامه را فعال کنید تا هنگام پخش فیلم به طور کامل به حالت تمام صفحه تبدیل شود ، تنظیمات خروجی صوتی را پیکربندی کنید ، پوشه مقصد ضبط ها را تغییر دهید ، کنترل والدین را اعمال کنید ، کنترل والدین را اعمال کنید ، به یک زبان دیگر برای رابط کاربری تغییر دهید و موارد دیگر . تنظیمات را می توان در هر زمان به مقادیر پیش فرض آنها برگرداند.
پخش کننده رسانه با میزان متوسطی از منابع سیستم کار می کند و زمان پاسخگویی بسیار خوبی دارد. ما در طول آزمایشات ما با مشکلی روبرو نشده ایم ، زیرا BlazeDVD Professional یخ یا تصادف نکرد. با این حال ، ما قادر به دسترسی به پرونده راهنما نبودیم (با کلیک بر روی گزینه هیچ چیزی ظاهر نشد). به غیر از آن ، ما اکیداً BlazeDVD Professional را به همه کاربران توصیه می کنیم.

قابلیت های نرم افزار BlazeDVD Professional 7.0.2.0:

قابلیت پخش کردن DVD
امکان پخش VCD/SVCD/CD
نمایش عکس به صورت اسلایدشو
قابلیت ضبط فیلم و صدا از طرق مختلف
دارای افکت های صوتی
قابلیت کنترل فرزندان توسط والدین
دارای ۱۰ باند از پیش تنظیم شده صدا
امکان اجرای انواع فایل های صوتی
پشتیبانی از Dolby Digital
توانایی عکس گرفتن از فیلم
مدیریت کامل برروی فایل های صوتی و تصویری
پشتیبانی از فرمت های تصویری MP4 ،۳GP ،۳GP2 ،AVI ،MPEG ،DIVx

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار