• ۱۵۲ بازدید
  • بهمن ۲۶, ۱۳۹۸
Easy DVD Player پخش حرفه ای فیلم های DVD

Easy DVD Player دانلود نرم افزار پخش حرفه ای فیلم های DVD ایزی دی وی دی پلیر در آنی یار.برنامه ای که به شما امکان می دهد فایلهای DVD را در یک محیط کاربر پسند پخش کنید.

رابط کاربری EasyDVD Player تمیز و بصری است. شما می توانید DVD را فقط با استفاده از مرورگر فایل وارد کنید ، زیرا روش “کشیدن و رها کردن” پشتیبانی نمی شود.
بنابراین ، می توانید از توابع اصلی پخش کننده رسانه ، مانند مکث و متوقف کردن ، تنظیم میزان صدا ، حرکت به جلو و عقب در کلیپ ، تغییر حالت به حالت تمام صفحه استفاده کرده و یک لیست پخش ایجاد کنید.
اما همچنین می توانید عنوان یا عنوان خاصی را پخش کنید ، آهنگ صوتی و زیرنویس را انتخاب کنید ، یک عکس فوری بگیرید ، اندازه ویدیو را تغییر دهید ، حالت deinterlacing را فعال کنید و پس زمینه را با یک تصویر تنظیم کنید.
در “تنظیمات برگزیده” می توانید زبان رابط و سبک کنترل پنل تمام صفحه را تغییر دهید ، طول مرحله را برای حرکت به جلو و عقب تنظیم کنید ، گزینه های زیرنویس ها را تنظیم کنید (فونت ، رنگ ، تراز) ، ایجاد پیوندهای پرونده و موارد دیگر. تنظیمات را می توان در هر زمان به مقادیر پیش فرض آنها برگرداند.
پخش کننده ویدیو مقدار متوسطی از منابع سیستم را به خود اختصاص می دهد ، زمان پاسخگویی خوبی دارد ، از میانبرهای صفحه کلید پشتیبانی می کند و خطاهای یخ زدگی ، خرابی و ظهور را در طول آزمایشات ما ندارد. متأسفانه ، ما نتوانستیم به پرونده راهنما دسترسی پیدا کنیم (با کلیک بر روی گزینه ، هیچ چیزی ابتدایی نمی شود).
علاوه بر این ، شما نمی توانید تنظیمات تصویر (به عنوان مثال روشنایی و کنتراست) ، تنظیم گزینه های پخش پس از پخش (به عنوان مثال برنامه خروج) ، فعال کردن حالت تغییر شکل یا حلقه و سایر موارد را انجام دهید. اما ، در کل ، Easy DVD Player 4.7.4.3289 دارای برخی از ویژگی های اساسی برای پخش کلیپ های ویدیویی است و ما آن را اکیداً به همه کاربران توصیه می کنیم.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار