• ۱۴۲ بازدید
  • بهمن ۲۶, ۱۳۹۸
Elecard MPEG Player پلیر قدرتمند ویدئویی

Elecard MPEG Player دانلود نرم افزار پلیر قدرتمند ویدئویی الکارد ام پی ای جی پلیر در آنی یار. نرم افزاری که می تواند چندین فرمت فایل ویدیویی از جمله WMV ، MPEG ، AVI ، ASF ، MOV و MP4 پشتیبانی کند.

رابط کاربری برنامه ساده و ساده است. با استفاده از مرورگر فایل یا روش “کشیدن و رها کردن” می توانید فایل ها را به پخش کننده اضافه کنید (یعنی ایجاد یک لیست پخش).
بنابراین ، می توانید به حالت تمام صفحه تغییر دهید ، تنظیم صدا ، مکث ، از سرگیری و متوقف کردن فیلم ، حرکت به جلو و عقب در داخل یک فیلم ، منبع فایل را باز کنید ، و همچنین زیرنویس ها ، صوتی و جریان های ویدیویی را انتخاب کنید.
همچنین می توانید صفحه نمایش لیست پخش را تغییر دهید و بوکمارک ایجاد کنید ، سوابق تاریخ را مشاهده کنید ، اطلاعات جریان را مشاهده کنید (مانند آمار ، پارامترها) ، قاب فعلی را بگیرید و آن را در پرونده ذخیره کنید ، همچنین تنظیمات پیشرفته را پیکربندی کنید (به عنوان مثال سرعت تنظیم ، مشاهده نمودار) .
در منوی “تنظیمات” می توانید برنامه را از اجرای چندین مورد غیرفعال کنید ، امکان به حداقل رساندن سینی ، پیکربندی پیوندهای پرونده ، تغییر میانبرهای صفحه کلید ، ایجاد پوستی متفاوت برای رابط ، پیکربندی پخش ، رمزگشایی فیلم و تنظیمات گرفتن ، ایجاد کنید لیست سفید و لیست سیاه برای فیلترها ، تنظیم مجدد تنظیمات به طور پیش فرض و موارد دیگر.
این نرم افزار از یک مقدار متوسط ​​از منابع سیستم استفاده می کند و در طول تست های ما با مشکلی روبرو نشده ایم. با این حال ، هیچ پرونده راهنما در دسترس نیست. با این وجود ، استفاده Elecard MPEG Player ساده است و توصیه می کنیم آن را برای خود آزمایش کنید.

قابلیت های نرم افزار Elecard MPEG Player 6.0:

نرم افزاری با محیط کاربری ساده و راحت
رمزگشایی و playback قوی
رمز گشایی فرمت های معروفی همچون MPEG1، MPEG2، MPEG4 SP/ASP، H.264/AVC، ۳GP
امکان کنترل کردن روشنایی تصویر
امکان درست کردن داده های اولیه
امکان شروع playback در مد full screen در starup
توانایی باز کردن URL برای playback
امکان پیش نمایش و کنترل صدا
حجم بسیار اندک در مقایسه با قابلیت های بالا
امکان نمایش به صورت Full Screen
پشتیبانی از سرعت سخت افزار DXVA
نمایش فیلم های DVD
اشغال فضای بسیار کمی از CPU
توانایی Decode کردن فورمت MPEG2
توانایی پشتیبانی از MPEG-4 و سیستم MP4  و ۳GPP2
نمایش تصاویر با بهترین کیفیت
پخش اکثر فورمت های صوتی AVI ،WAV ،MP3 ،MOV ،WMV ،WMA و …

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار