• ۱۶۵ بازدید
  • بهمن ۲۷, ۱۳۹۸
Glary Absolute Uninstaller حذف برنامه نصب شده در ویندوز

Glary Absolute Uninstaller دانلود نرم افزار حذف برنامه نصب شده در ویندوز گلاری ابسلوت ان اینستالر در آنی یار. قطعه نرم افزاری است که وقتی عملکرد حذف Windows اختصاصی مطابق انتظارات باشد ، به شما کمک می کند. این برنامه می تواند از شر هر گونه باقیمانده از سیستم عامل شما غافل شود.

رابط کاربری برنامه شبیه به استاندارد “افزودن / حذف برنامه ها” است. مشابه این محصول Windows ، این ابزار نام برنامه های نصب شده در حال حاضر را به همراه نام برنامه نویس و تاریخ نصب آنها نشان می دهد.
بنابراین ، می توانید حالت مشاهده را مطابق با نام یا تاریخ نصب مرتب کنید ، یک برنامه را حذف کنید (حذف دسته ای نیز ممکن است) ، ویژگی ها را تغییر داده یا از یک ورودی نسخه پشتیبان تهیه کنید.
همچنین می توانید یک برنامه خاص را برای حذف نصب (فقط در این لیست) جستجو کنید ، پشتیبان گیری کنید و اطلاعات حذف را بازیابی کنید ، لیستی از همه برنامه های یافت شده (به فرمت فایل TXT) صادر کنید ، و همچنین تعمیرات خودکار را در ورودی های نامعتبر (در دسترس در منوی “ویرایش”).
علاوه بر این ، می توانید ورودی های حذف شده را بازیابی کنید ، Absolute Uninstaller را تنظیم کنید تا بروزرسانی های ویندوز را نمایش دهد تا بتوانید آنها را حذف کنید ، به سرعت با تنظیم خط فرمان آن و سایر موارد به برنامه دسترسی پیدا کنید.
این برنامه از مقدار کمی CPU و حافظه سیستم استفاده می کند ، حاوی یک فایل راهنما مختصر است و استفاده آن توسط تازه کارها و متخصصان ساده است. ما در طول آزمایشات ما به هیچ نوع خطایی نرسیده ایم.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار