• ۱۶۰ بازدید
  • بهمن ۲۷, ۱۳۹۸
GOM Audio Player – Portable پخش فایل صوتی

GOM Audio Player دانلود نرم افزار پخش فایل صوتی گوم ایدیو پلیر در آنی یار. پخش کننده صوتی جامع است که با تمام ویژگی هایی که در برنامه کاربردی در نوع خود انتظار دارید وجود دارد.
این یک ظاهر مدرن و یک محیط کاربر پسند را فراهم می کند که به شما امکان می دهد لیست های پخش را مدیریت کرده و تجربه پخش را با استفاده از ابزار پیشرفته ویرایش صوتی تقویت کنید.
طراحی شده با سهولت در نظر گرفتن ، رابط کاربری متفاوت با تمام پخش کننده های صوتی در آنجا نیست ، شامل دکمه های پخش ، گزینه های کنترل صدا و لیست پخش. این نرم افزار از فرمت های رایج صوتی (MP3 ، WAV ، OGG ، WMA ، MID ، M4A و غیره) پشتیبانی می کند ، اما همچنین می تواند سی دی های صوتی و جریان های اینترنتی را کنترل کند.
می توانید فایل های صوتی ورودی را به لیست های پخش مختلف ، که در چند زبانه در پنجره اصلی باز می شوند ، سازماندهی کنید. علاوه بر این ، GOM Audio شما را قادر می سازد فایل های لیست پخش خود را ایجاد کنید (با فرمت M3U ، ASX ، M3U8 یا PLS) ، که شامل لیست آهنگ های زبانه یکی از آنها است.
اکولایزر ۱۰ باند یکپارچه طراحی شده است تا به شما در افزایش تجربه گوش دادن کمک کند. این مجموعه با مجموعه ای از ایستگاه از پیش تنظیم برای ژانرهای مختلف موسیقی همراه است ، اما می توانید خود را نیز بسازید. علاوه بر این ، دارای گزینه هایی برای تنظیم حجم موج و کارشناسی ارشد ، تغییر سرعت یا پیکربندی تنظیمات تکرار آهنگ است.
این برنامه شامل لیستی از ایستگاه های رادیویی از پیش بارگذاری شده در ژانرهای مختلف است ، اما می تواند برای باز کردن و پخش برنامه هایی از سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرد.
ابزارهای مدیریت نیرو که GOM Audio Player 2.2.24.0 با آنها همراه هستند ، برای برنامه ریزی خاموش کردن سیستم یا تنظیم خودکار بسته شدن آن پس از پایان لیست پخش فعلی ، مفید هستند.
جلوه های عبور ، “اعلان رایانه در حال حاضر بازی” ، ادغام پوسته ، کلیدهای میانبر قابل تنظیم ، تنظیم سرعت پخش ، اصلاح زمین ، اثرات Reverb و عادی سازی ، محاصره سه بعدی از دیگر مزایایی است که برنامه با آن همراه است. علاوه بر این ، عملکرد آن با استفاده از افزونه های مختلف قابل افزایش است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار