• ۱۳۴ بازدید
  • بهمن ۲۷, ۱۳۹۸
The Foundry Nuke Studio ساخت جلوه ویژه سینمایی

The Foundry Nuke Studio دانلود نرم افزار ساخت جلوه ویژه سینمایی ز فاندری نیوک استودیو در آنی یار. مجموعه ابزار قدرتمند مبتنی بر گره NUKE به شما قدرت و انعطاف پذیری می دهد تا با اطمینان ایجاد کنید.

دامنه NUKE پیشرو در صنعت ما ابزارهای برش لبه ای را ارائه می دهد که ترکیبی مبتنی بر گره ، سرمقاله و اتمام راه حل هایی را ارائه می دهد که سرعت ، کارایی و همکاری های بی نظیری را ارائه می دهد. این که آیا شما یک آهنگساز تک شوت هستید یا در پایان پروژه به کار خود مشغول هستید ، می توانید تمام ابزارهای لازم برای سریع کار را پیدا کنید.
The Foundry Nuke Studio 12.0v5 شامل تمام ابزارهای سازنده ۲D است که انتظار دارید همراه با یک سیستم کامل ۳D ، به علاوه ابزارهایی برای فیلم استریوسکوپی و آهنگسازی عمیق که درست داخل آن ساخته شده است. انعطاف پذیری ، سفارشی سازی و همکاری بی نظیر The Foundry Nuke Studio 12.0v5 به شما و تیم شما کمک می کند تا سریعترین کیفیت را بدست آورید . این مجموعه ابزار برنده جایزه هسته ای است که محدوده NUKE بر وی آن ساخته شده است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Supported operating systems

For full details on the requirements for GPU Acceleration see the release notes.
Windows 7 or Windows 10 (64-bit only)
CentOS 6 or CentOS 7 (64-bit only)
*Note: Other operating systems may work, but have not been fully tested

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار