• ۲۰۴ بازدید
  • بهمن ۲۷, ۱۳۹۸
VideoPad Video Editor – Portable ویرایش فیلم و کلیپ

VideoPad Video Editor دانلود نرم افزار ویرایش فیلم و کلیپ ویدئو پد ویدئو ادیتور در آنی یار. نرم افزاری کاربردی جهت ویرایش فایل های ویدیوی که با استفاده از آن می توانید فایل های تصویری خود را ویرایش کنید

کار با پرونده های ویدئویی ، به ویژه ویرایش آنها ، کاری است که نیاز به یک برنامه تخصصی دارد که بتواند تمام ابزارهای مورد نیاز خود را تأمین کند. در میان برنامه های نرم افزاری از این نوع می توانید VideoPad Video Editor را پیدا کنید.
رابط کاربری این ابزار به چند قسمت تقسیم می شود (به عنوان مثال ، لیست رسانه ها ، افکت ها ، انتقال ها ، پرونده ها ، کلیپ ها ، آهنگ ویدیویی ، آهنگ صوتی ، آهنگ روکش) ، که ممکن است کار همه چیز را کمی سخت به نظر برساند.
می توانید فیلم را از دوربین فیلمبرداری یا دستگاه دیگری مانند وب کم یا کارت ضبط تلویزیون ضبط کنید و پس از افزودن پرونده ها و کلیپ های دنباله ای به صف ، می توانید ویرایش آنها را شروع کنید.
بنابراین ، می توانید موقعیتی را برای کلیپ جدید انتخاب کنید (در وضعیت کشویی ، به نقطه شروع یا پایان جدول زمانی) ، اسلایدها و روکش های خالی اضافه کنید ، رسانه ها را در یک ویرایشگر خارجی تغییر دهید ، سرعت پخش را تغییر دهید و فیلم را با فیلتر Deshaker تثبیت کنید.
همچنین می توانید بوک مارک ها و زیرنویس ها ، زیرنویس ها را وارد کنید و صادر کنید ، رنگ Chrome Key را انتخاب کنید ، فیلم را در قالب خروجی “Stereoscopic 3D” ذخیره کنید ، جلوه های صوتی را اعمال کنید (به عنوان مثال تقویت ، کر ، کمپرسور ، اعوجاج ، فلنج ، Reverb) ، و همچنین روایتی را ضبط کنید
علاوه بر این ، شما می توانید جلوه های مختلف ویدیویی (به عنوان مثال روشنایی ، محصول ، تشخیص لبه ، آبله ، درجه حرارت ، پوستر ، رنگ) و انتقال (به عنوان مثال متقاطع محو ، آشکار ، تقسیم ، فن ، دایره ، الماس) اعمال کنید.
در حالی که میزان استفاده از منابع سیستم متوسط ​​است ، این برنامه با یک فایل راهنما و فیلم های آموزشی کاملاً ترسیم شده همراه است. ممکن است گاهی اوقات بین دستورات معطل شود ، اما در کل ، VideoPad Video Editor Pro 8.06 قادر است عملکرد خوبی را ارائه دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

فرمت های پشتیبانی شده

Supported Input Formats

Import Video - avi, mpeg, wmv, divX, Xvid, mpeg, mp4, mov, vob, ogm, H.264, RM and more
Import Images - bmp, gif, jpg, png, tif and more
Import Audio - wav, mp3, m4a, mid, flac, aac, wma, au, aiff, ogg, raw, dvf, vox and more
Supported Output Formats
Burn to Disc - DVD, CD, Blu-ray or HD-DVD
Export Video File - avi, wmv, mpg, 3gp, mp4, mov, YouTube, iPod, PSP, Mobile Phone
Upload to YouTube - save your login credentials to upload videos directly to YouTube, Facebook or Flickr from VideoPad

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید.
به روی فایل keygen کلیک راست کنید و Run as administrator را بزنید.
از لیست نرم افزارهای داخل keygen نرم افزار VideoPad Video Editor را انتخاب کنید.
تیک گزینه Use New Format را بزنید و دکمه Copy را بزنید.
به روی دکمه Patch Hosts کلیک کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.
در Menu به قسمت Register Software بروید و به روی دکمه Paste کلیک کنید.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار