• ۱۷۶ بازدید
  • بهمن ۲۷, ۱۳۹۸
Xion Audio Player موزیک پلیر سریع و زیبا

Xion Audio Player دانلود نرم افزار موزیک پلیر سریع و زیبا ژیون ایدیو پلیر در آنی یار. ابزاری ساده که شما را قادر به پخش آهنگ می کند. چندین فرمت صوتی از جمله MP3 ، AAC ، CDA ، FLAC ، OGG ، WAV و WMA را پشتیبانی می کند.

رابط برنامه ساده و آسان برای حرکت از طریق آن است. می توانید با استفاده از مرورگر پرونده یا روش “کشیدن و رها کردن” رسانه را وارد کنید.
بنابراین ، می توانید از ابزارهای اصلی پخش کننده صوتی مانند مکث ، رزومه کاری ، متوقف کردن ، رفتن به مسیر بعدی یا قبلی ، تنظیم میزان صدا و تعادل ، آهنگ های بی صدا و همچنین حرکت در جلو و عقب در یک آهنگ استفاده کنید.
اما می توانید لیست پخش را ایجاد ، ویرایش و ذخیره کنید (و از یک تابع جستجوی سریع استفاده کنید) ، کتابخانه را جابجا کنید ، تنظیم کننده های اکولایزر را تنظیم کنید ، همچنین حالت زدن و تکرار را فعال کنید.
علاوه بر این ، می توانید هنر جلد و زمان فعلی را مشاهده کنید ، سطح شفافیت رابط را تنظیم کنید ، سایز آن را کوچک یا زیاد کنید و رنگ تصویری را تغییر دهید ، کلیدهای میانبر جهانی را مجدداً تنظیم کرده و انجمن فایلها را تنظیم کنید.
علاوه بر این ، شما می توانید دستگاه و نرخ خروجی را انتخاب کنید ، ضربدری را بین آهنگ ها فعال کنید ، همچنین Xion را در فهرست زمینه Explorer ، به عنوان یک پخش کننده رسانه بومی و در فهرست پخش خودکار و سایر موارد ادغام کنید.
برنامه مقدار بسیار کمی از منابع سیستم را در اختیار دارد و هیچ خطایی در طول تست های ما ظاهر نشده است. از طرف دیگر ، هیچ پرونده راهنما در دسترس نیست.
در کل ، Xion Audio Player 1.5.160 مجهز به عناصر اساسی برای دستگاه پخش صوتی است اما چیزی بیش از این را ارائه نمی دهد. با این وجود ، پایدار است و ما قطعاً آن را به کاربرانی که به دنبال یک برنامه ساده هستند توصیه می کنیم.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار