• ۱۲۵ بازدید
  • بهمن ۲۸, ۱۳۹۸
AHD Subtitles Maker – Portable ساخت و ویرایش زیرنویس

AHD Subtitles Maker دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش زیرنویس ای اچ دی سابتایتل میکر در آنی یار.نرم افزار پیچیده که امکان می دهد برای فایل های ویدیویی خود زیرنویس ها را ایجاد و ترتیب دهید.

در رابط کاربر پسند شما می توانید با نامگذاری پروژه جدید خود ، دادن مسیر پرونده رسانه و با وارد کردن فرمت زیرنویس ، شروع به کار کنید.
در اینجا می توانید آهنگ های زیرنویس ، داده ها (به عنوان مثال زمان شروع ، زمان پایان ، مدت زمان ، متن) و جدول زمانی را مشاهده کنید (بنابراین ، می توانید زیرنویس را با فیلم همگام سازی کنید).
اما همچنین می توانید فیلم را پیش نمایش کنید ، خطاها ، خصوصیات زیرنویس ها ، تاریخچه و پرونده ثبت را بررسی کنید.
بنابراین ، می توانید زیرنویس ها را وارد و صادر کنید ، از دکمه های “واگرد” و “ازنو” استفاده کنید ، زمان را تغییر دهید و فضاها را پر کنید ، یک زیرنویس انتخاب شده را تقسیم کنید ، رسانه را تغییر دهید و پروژه را تغییر نام دهید.
علاوه بر این ، می توانید زیرنویس را کپی ، فشرده سازی یا ترجمه کنید (از طریق Google Translate) ، تغییر رنگ ، موقعیت و قلم آن ، اضافه کردن علائم ، تنظیم میزان صدا ، انتخاب همه زیرنویس ها با خطاها ، انتخاب یک زبان رابط کاربری دیگر ، و همچنین تنظیم یک قلم و رنگ پیش فرض.
علاوه بر این ، می توانید مدت زمان زیرنویس جدید را تنظیم کنید ، هشدارها را هنگام شناسایی تگ های ID3 فعال کنید ، انتخاب کنید که کدام قالب های زیرنویس را می خواهید در واردات و صادرات استفاده کنید ، به طور خودکار مسیر پرونده فرمت زیرنویس را در پنجره صادرات و موارد دیگر تنظیم کنید.
این برنامه از یک مقدار متوسط ​​تا زیاد از منابع سیستم استفاده می کند و یک پرونده راهنما را به خوبی ترسیم می کند. هیچ خطایی در طول تست های ما ظاهر نشده است. از آنجا که بازی AHD Subtitles Maker Professional Edition ساده برای بازی است ، ما آن را اکیداً به همه کاربران توصیه می کنیم.

قابلیت های نرم افزار AHD Subtitles Maker Pro 5.22.555:

ایجاد و ویرایش انواع مختلف قالب‌ های زیرنویس
ترجمه زیرنویس با استفاده از مترجم آنلاین گوگل
تبدیل بین قالب‌ های زیرنویس با استفاده از ابزار جانبی همراه برنامه
همزمان سازی زیرنویس با استفاده از ابزار همزمان سازی همراه برنامه
استفاده از قالب زمانی ثانیه و میلی‌ ثانیه جهت افزایش دقت
ایجاد ID3 تگ و ذخیره آن‌ ها همراه با فایل MP3

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار