• ۱۲۱ بازدید
  • بهمن ۲۸, ۱۳۹۸
MAGIX VEGAS Movie Studio Platinum ویرایش فیلم

MAGIX VEGAS Movie Studio Platinum دانلود نرم افزار ویرایش فیلم مجیکس وگاس مووی استودیو در آنی یار. برنامه نرم افزاری که امکان می دهد فیلم های خانگی خود را بهتر به نمایش بگذارند.

رابط کاربر قابل تنظیم است ، زیرا می توانید تعداد زیادی صفحه و نوار ابزار مانند “Explorer” ، “پیش نمایش فیلم” ، “دکمه های رویداد” و “Video FX” و غیره را مخفی یا نشان دهید.
رابط کاربری برنامه به دلیل وجود پنل های بی شماری ممکن است برای کاربران تازه کار کمی دوستانه به نظر برسد ، در حالی که در واقع کار با آن بسیار آسان است. اگر هنوز هم این برنامه را بیش از حد پراهمیت بدانید ، همیشه هزاران ماده راهنما وجود دارد که می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید ، از آموزش تعاملی گام به گام تا گزینه “این چیست” که به کاربران این فرصت را می دهد تا به سادگی اطلاعات بیشتری درباره یک ویژگی خاص کسب کنند. با کلیک روی آن
علاوه بر ویرایش فایل های ویدئویی ، برنامه VEGAS Movie Studio همچنین به شما امکان می دهد اسلایدها و انیمیشن ها را با سهولت زیادی ایجاد کنید. این بدان معناست که شما بر تعداد فریم ها در ثانیه که می خواهید استفاده کنید ، نحوه همپوشانی برخی عکس ها (یا نبودن) و انواع انتقال هایی که ممکن است بین تصاویر وجود داشته باشد ، کنترل کاملی دارید.
این برنامه دارای ابزارهای ویرایش ویدیو زیادی است که می توانید از آنها استفاده کنید ، از جمله آنهایی که به افزایش کیفیت تصاویر یا فیلم ها کمک می کنند (شارپن ، روشنایی و کنتراست ، تصحیح رنگ و غیره) تا مواردی که شما را قادر به تغییر کلیت جنبه ها می کند. تصویر (تغییر شکل ، آینه ، سپیا ، چرخش ، سیاه و سفید ، و غیره). علاوه بر آن ، می توانید از دستورات کشیدن و رها کردن برای اضافه کردن انیمیشن های متن ، رول های عنوان ، و اعتبارهای پیمایش استفاده کنید. می توانید فیلم را با حرکت معکوس ، سریع یا کند اجرا کنید و انتقال را اضافه کنید.
این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تا به راحتی خود را ضبط کنید ، موسیقی خود را وارد کنید (از رایانه شخصی یا مستقیماً از CD) یا از بین چندین موسیقی متن تهیه شده توسط برنامه انتخاب کنید. مهم نیست که چه نوع فایل صوتی را انتخاب می کنید ، برنامه به شما امکان می دهد تا آن را از چند طریق ویرایش کنید.

 

قابلیت های نرم افزار MAGIX VEGAS Movie Studio Platinum 16.0.0.175:

خلق و ویرایش فایل های ویدئویی به صورت حرفه ای و با افکت هایی بسیار در زمینه کار با ویدئو.
خلق و ویرایش فایل های صوتی به صورت حرفه ای.
کار کردن بسیار آسان و فقط با یک کلیک.
قابلیت ویرایش به صورت سه بعدی.
دارای آموزش هایی داخل برنامه.
دارای افکت های بسیاری در زمینه ویرایش های صوتی.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

You need a 64-bit version of one the following operating systems
- Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10
- 2 GHz processor (multicore or multiprocessor CPU recommended for HD or stereoscopic 3D)
- 1.5 GB hard-disk space for program installation
- 4 GB RAM (8 GB recommended; 16 GB recommended for 4K)
- USB 2.0 connection (for importing from AVCHD, XDCAM EX, NXCAM, or DVD camcorders)
- 512 MB GPU memory
- Supported NVIDIA, AMD or Intel GPU
 

توضیحات

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید
فایل Activation را اجرا کنید و نصب کنید
نرم افزار را اجرا کنید
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار