• ۱۷۰ بازدید
  • بهمن ۲۸, ۱۳۹۸
Movavi Video Editor Plus – Portable ویرایش فایل ویدیویی

Movavi Video Editor Plus دانلود نرم افزار ویرایش فایل ویدیویی مواوی ویدئو ادیتور پلاس در آنی یار. نرم افزاری که امکان می دهد فیلم های خود را در یک محیط کاربر پسند ویرایش کنید.

از آنجا که این محصول با پشتیبانی تبلیغاتی است ، هنگام نصب آن باید مراقب باشید. Movavi Video Editor برای دانلود یک مؤلفه شخص ثالث که ضروری نیست و همچنین تغییراتی در مرورگرهای وب شما ارائه می دهد.
علاوه بر این ، می توانید مرزهای چپ و راست کلیپ را تنظیم کنید ، فیلم را بچرخانید یا برش دهید ، آهنگ صوتی یا تصویری را اضافه کنید ، یک کلیپ را تقسیم کنید یا قطعه ای از آن را برش دهید ، همچنین یک نمایش پرده ای ایجاد کنید.
علاوه بر این ، شما می توانید جلوه های مختلف (به عنوان مثال سر و صدا ، فیلتر خودکار ، تاری ، روشنایی ، تعادل کروما ، کنتراست ، رفع انسداد ، deinterlace ، معکوس) ، انتقال (به عنوان مثال دایره ، تیرگی متقابل یا بزرگنمایی ، crossfade مستقیم ، لنز ، موج دار شدن ، مقیاس ، مارپیچ) اضافه کنید. ) و عناوین (به عنوان مثال تنظیم قلم ، پر کردن و طرح رئوس مطالب ، سبک طرح بندی).
پس از رضایت از نتایج ، می توانید آنها را به عنوان یک پروژه برای ویرایش بیشتر یا به عنوان یک فیلم ویدئویی یا سه بعدی ذخیره کنید ، برای دستگاه های تلفن همراه ، به سی دی یا دی وی دی رایت کنید یا آنها را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید.
این برنامه حجم بالایی از منابع سیستم را در بر می گیرد و یک پرونده راهنمای جامع را شامل می شود. ما در طول آزمایشات ما با مشکلی روبرو نشده ایم و ویرایشگر Movavi Video Editor Plus 20.1.0  یخ یا تصادف نکرده است. نسخه آزمایشی بسیار بد ، علامت چاپی را روی پرونده خروجی نمایش می دهد. با این وجود ، ما این ابزار را به تمام کاربران توصیه می کنیم.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

- Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10
- Intel or AMD or compatible dual-core processor, 1.5 GHz
- NVIDIA® GeForce™ series 6 or higher, AMD Radeon™ R600 or higher graphics card with up-to-date drivers
- Display resolution of 1024x768, 32-bit color
- 256 MB RAM for Windows XP, 512 MB for Vista, 1 GB for Windows 7, Windows 8, and Windows 10
- Minimum 250 MB free hard disk space for installation, 2 GB for ongoing operations

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار