• ۱۷۷ بازدید
  • بهمن ۲۸, ۱۳۹۸
Movavi Video Suite – Portable ویرایش فیلم

Movavi Video Suite دانلود نرم افزار ویرایش فیلم مواوی ویدئو استودیو در آنی یار.  مجموعه ای از برنامه ها که با وسایل زیادی برای پردازش کلیپ ها مانند پیرایش و ادغام همراه است.

رابط برنامه تمیز و بسیار بصری است. می توان فیلم ها را به انواع دیگر فایل ها (مانند AVI ، WMV) تبدیل کرد ، آنها را برای سایر دستگاه ها (به عنوان مثال iPad ، iPod) تهیه کرد ، همچنین جریان صوتی را استخراج کرد و آن را در پسوند MP3 ذخیره کرد.
بنابراین ، می توانید کلیپ ها را در یک دستگاه پخش رسانه ای داخلی پیش نمایش دهید ، عکس های فوری بگیرید ، تصویر را برش داده و بچرخانید ، تنظیمات ویدئویی انجام دهید ، علامت های سفید و افکت های سه بعدی اضافه کنید ، همچنین سطح صدا را تنظیم کنید.
کاربران پیشرفته می توانند وقتی ویژگی کدگذاری صدا ، اندازه ، روش تغییر اندازه و کیفیت ، میزان فریم ، نرخ نمونه و کانال را در اختیار شما قرار می دهند ، از خصوصیات صوتی و تصویری متنوع شوند.
علاوه بر این ، شما می توانید فیلم ها را تقسیم و ویرایش کنید (به عنوان مثال اضافه کردن سر و صدا ، فیلتر خودکار ، تصحیح رنگ ، پخش ، تصویر در تصویر) ، گرفتن کلیپ از دستگاه های دیگر ، ایجاد دی وی دی ، دی وی دی های AVCDHD و دیسک های Blu-ray ، و همچنین تبدیل ۲D به ۳D حالت ویژگی های اضافی Movavi Video Suite به شما امکان می دهد فایل های صوتی را ضبط ، تبدیل و پخش کنید ، یک سی دی صوتی یا MP3 ایجاد کنید ، یک جلسه سوزاندن دیسک را شروع کنید ، اسلایدهای تصویر را بسازید و به اشتراک بگذارید ، فقط برای نامگذاری چند مورد.
Movavi Video Suite 20.1.0 با مقدار متوسطی از CPU و حافظه سیستم اجرا می شود ، زمان پاسخگویی نسبتاً خوبی دارد و بدون دردسر سیستم عامل ، بدون ایجاد گفتگوهای خطا ، قطع ، خرابی یا پاپ آپ را اجرا می کند. ما در طول ارزیابی ما با هیچ مشکلی روبرو نشده ایم. Movavi Video Suite 20.1.0 به لطف چیدمان بصری و با این حال ویژگی های غنی ، باید کل مخاطب را راضی کند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار