• ۱۲۱ بازدید
  • بهمن ۲۸, ۱۳۹۸
ProDAD Mercalli SAL تثبیت و حذف لرزش تصویر در فیلم

ProDAD Mercalli SAL دانلود نرم افزار تثبیت و حذف لرزش تصویر در فیلم پرو دد مرکالی سال در آنی یار. نرم افزاری که به طور خاص برای کمک به شما در ثبات ضبط کردن فیلم های لرزان هنگام پردازش طراحی شده است.

از شما با یک طراحی ساده استقبال می شود که به شما امکان می دهد پرونده ها را با استفاده از دکمه مرور داخلی یا پشتیبانی کشیدن و رها کردن در محیط کار وارد کنید.
این ابزار برای کمک به شما در ویرایش فیلم ها و صادرات کلیپ های پردازش شده ، محیطی مانند روبان را اتخاذ می کند. اگر بخواهید درباره قابلیت های برنامه اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید به یک دفترچه راهنما دسترسی پیدا کنید.
فیلم ها را می توان به طور مستقیم در پنجره اصلی مشاهده کرد و ممکن است شما کلیپ ها را مکث یا متوقف کنید و از طریق جدول زمانی یکپارچه به یک قاب خاص در کلیپ ها پرش کنید.
استودیوی ProDAD Mercalli SAL+ 5.0.460.2 امکان تجزیه و تحلیل و تصحیح داده های ویدئویی را با استفاده از ابزار Stabi-Cam که همراه با چندین پروفایل تقویت ویدیو ، یعنی Universal ، Glide ، Rock-Steady و دوربین جایگزین است فراهم می کند.
شما می توانید با فعال کردن حالت جبران خاموش کردن چرخش ، تحریف فیلم ها و بررسی نمودارهای واقعی که نشان دهنده حرکت در کلیپ به دلیل چرخش یا تغییر است ، اعوجاجی را که ممکن است در حال حرکت باشد ، تصحیح کنید و همچنین فیلم تثبیت شده و اصلی را پخش کنید.
نمودار جبران بزرگنمایی به دلیل بزرگنمایی حرکت در فیلم را تشخیص می دهد. علاوه بر این ، به شما اجازه داده می شود صافی کلی حرکات را در ویدیو تنظیم کرده و حرکات ناخواسته را حذف کنید.
منطقه پیش نمایش فیلم می تواند به صورت عمودی یا افقی تقسیم شود ، بنابراین می توانید کلیپ های پردازش شده و اصلی را همزمان بررسی کنید. وقتی نوبت تنظیمات صادرات می رسد ، می توانید مکان مورد نظر را در جایی که می خواهید کلیپ ها را بیرون بیاورید و کیفیت فیلم را تنظیم کنید انتخاب کنید.
همه چیز در نظر گرفته شده ، استودیوی ProDAD Mercalli SAL+ 5.0.460.2 هنگام حذف جلوه های لرزان و لرزش دوربین از توالی های ضبط شده ویدیویی کمک شایانی می کند. این یک نسخه پیشرفته کلی از فیلم های شما را ارائه می دهد. با این حال ، ویژگی های ویرایش ویدیو را نمی توان به عنوان بسیار شهودی توصیف کرد ، بنابراین ممکن است شما به وقت اضافی برای یادگیری نحوه کار با آنها نیاز داشته باشید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements:

- Win7, Win8, Win8.1, Win10
- 2GB-memory,
- recommended: i7-cpu,
- recommended 6 GB memory

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار