• ۱۲۰ بازدید
  • بهمن ۲۸, ۱۳۹۸
Resolume Arena ساخت جلوه های بصری

Resolume Arena دانلود نرم افزار ساخت جلوه های بصری رسولوم ارنا در آنی یار. ابزاری حرفه ای که امکان می دهد مواد صوتی و تصویری را به منظور ایجاد تصاویری با کیفیت بالا ترکیب کنید.

اگر مجری هستید که می خواهید ویدیویی با کیفیت بالا به خروجی صوتی اضافه کنید ، یک برنامه بسیار مناسب است. این ارائه می دهد تطبیق ضرب و شتم خودکار است که به شما امکان می دهد چندین آهنگ را با هم مخلوط کنید و تصاویر را با هم همپوشانی کنید.
رابط کاربری Resolume Arena از کاربردهای معمول نیست ، اما شباهت های زیادی با تولید صدا و ابزارهای ویرایش ویدیو دارد. این بدان معنا نیست که استفاده از آن دشوار است ، این مورد نیست ، بلکه لازم است قبل از شروع کار ، کتابچه راهنما را بخوانید و چند پروژه را جمع کنید تا یک دسته از نحوه دستیابی به بهترین نتایج را تهیه کنید. و حتی با این وجود ، با وجود افکت های زیاد ، ویژگی ها و ابزارهایی که ارائه می دهد ، وقتی فکر می کنید همه چیز را می شناسید ، می تواند شما را شگفت زده کند.
مانند هر پروژه چندرسانه ای دیگر ، ابتدا پرونده هایی را که پروژه ها را تشکیل می دهند اضافه می کنید. Resolume Arena یک مرورگر فایل داخلی با استفاده از کلاسیک را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد فیلم ها و آهنگ ها را به راحتی در رایانه خود بیابید و به شما امکان می دهد با استفاده از یک عمل کشیدن و رها کردن ساده ، آنها را وارد کنید.
از آنجا که این برنامه برای ارائه اجراهای زنده چشمگیر طراحی شده است ، تمرکز آن بر دسترسی سریع به جلوه های صوتی و تصویری است. تغییرات را می توان در کل ترکیب یا یک لایه انتخاب شده اعمال کرد. برای هر کلیپی که بارگیری می کنید ، می توانید آن را بچرخانید ، کدورت ، مقیاس و موقعیت آن را تغییر دهید. برای اینکه بتوانید این کار را همزمان با همپوشانی با چندین فیلم انجام دهید ، Resolume Arena از یک شتاب دهنده یا تقویت کننده ویدیوی تعبیه شده برای کمک به شما استفاده نمی کند ، بلکه در عوض به کارت ویدیوی شما اعتماد دارد.
Resolume Arena 7.1.0.67353  مجموعه ای از ویژگی های بسیار گسترده ای را ارائه می دهد که شامل سازگاری MIDI و OSC ، انتقال کلیپ ، عبور متقاطع و ورودی DMX است.
با توجه به موارد ذکر شده در بالا و کشف بسیاری دیگر ، Resolume Arena 7.1.0.67353 واقعاً یک برنامه قدرتمند مخلوط کردن ویدیو و صدا است که مطمئناً می تواند به ایجاد اجراهای برجسته کمک کند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Windows 7 SP 1 or later, 64 bit
AMD or NVIDIA graphics card with 256MB of VRAM
4GB RAM
Recommended Specs    
Windows 10 / OSX Mojave
i7 Processor, 2.6 GHz
NVidia RTX 2070 (PC) / Radeon Pro 560X (MAC)
SSD
16GB Ram
 

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل Arena.exe موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
نرم افزار را اجرا کنید و از منوی Registration گزینه Offline Activation را انتخاب کنید. ID Code را در keygen کپی کنید و دکمه Generate را بزنید. فایل Registration.avr را در دسکتاپ ذخیره کنید.
به پنجره Registration برگردید و دکمه Load Registration File را بزنید و Registration.avr را Open کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار