• ۱۳۹ بازدید
  • بهمن ۲۸, ۱۳۹۸
Subtitle Edit – Portable ساخت و ویرایش زیرنویس فیلم

Subtitle Edit دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش زیرنویس فیلم سابتایتل ادیت در آنی یار. نرم افزاری که در زمینه ایجاد و ویرایش زیرنویس های فیلم و همچنین همگام سازی آن ها با فیلم، طراحی شده است

هر کسی که فیلم های زیادی را در رایانه تماشا می کند ، پیدا کرد که زیرنویس ها حداقل یک بار از همگام بودن یا اشتباه بودن آنها خارج شود. برای تصحیح این مسائل یک نرم افزار تخصصی ضروری است و ویرایش زیرنویس فقط گزینه مناسبی است.
این برنامه به طور خاص برای کمک به شما در ویرایش و ایجاد زیرنویس یا به سادگی همگام سازی موارد موجود با فیلم هایتان بدون اتلاف وقت زیاد طراحی شده است.
پس از اتمام نصب ، می توانید با رابط تمیز زیرنویس ارائه شده آشنا شوید. اگرچه ممکن است در نگاه اول کمی اغراق آمیز به نظر برسد ، اما همه چیز به خوبی از پنجره اصلی به خوبی ساماندهی شده و به راحتی در دسترس است.
در حالی که زیرنویس شما روی آن کار می کنید در وسط نمایش داده می شود ، عملکردهای برنامه را می توان با استفاده از دکمه های واقع در بالا یا از طریق منوی کلاسیک که شامل همه آنها است ، پیدا کرد.
برای کسانی که می خواهند یک لمس شخصی به برنامه اضافه کنند ، یک منوی تنظیمات وجود دارد که می تواند توسط افراد مبتدی و کاربران باتجربه تنظیم شود.
یکی دیگر از بزرگترین موارد زیر برای ویرایش زیرنویس پشتیبانی گسترده ای است که برای بیش از ۸۰ نوع زیرنویس ارائه می دهد. شما حتی می توانید فقط با چند کلیک پرونده ها را به فرمت مورد نظر تبدیل کنید.

قابلیت های نرم افزار Subtitle Edit 3.5.13:

انجام تنظیمات و همزمان سازی به صورت ویژوال
امکان ورود داده های html برای ترجمه های آنلاین
کمک در ترجمه ویژوال
تنظیم زمان زیرنویس ها
تنظیم زمان نمایش
حذف متن
تبدیل بین MicroDVD, SubRib, Substation Alpha, SAMI و …
اصلاح شماره گذاری ها، پوشش، فاصله ها، خطوط طولانی و نمایش زمان های نامعتبر
ادغام و جداسازی زیرنویس ها

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار