• ۳۱۸ بازدید
  • بهمن ۲۸, ۱۳۹۸
Sumatra PDF  Portable مشاهده فایل‌های PDF

Sumatra PDF دانلود نرم افزار مشاهده فایل‌های PDF سامارتا پی دی اف در آنی یار. برنامه ای که قادر می سازد فایل های PDF را مشاهده کنید ، بدون آنکه نیاز به مؤلفه های شخص ثالث داشته باشید.

از آنجا که این یک ابزار قابل حمل است ، نصب آن ضروری نیست. کلیدهای رجیستری ویندوز دست نخورده باقی خواهند ماند و می توانید Sumatra PDF Portable را نیز بر روی یک دستگاه قابل جابجایی قرار دهید و هنگام حرکت ، همیشه آن را با خود داشته باشید.
رابط کاربری این برنامه ساده و ساده است ، اگرچه رنگ پیش فرض پیش زمینه (زرد) می تواند برای چشم ها کمی آزار دهنده باشد. می توانید با استفاده از مرورگر پرونده یا روش “drag and drop” یک سند را باز کنید. Sumatra PDF Portable می تواند پرونده ها را با فرمت PDF ، XPS ، DjVu یا CHM (از جمله کتاب های طنز) مدیریت کند.
بنابراین ، می توانید خصوصیات سند (مثلاً تاریخ ایجاد ، تولید کننده PDF و نسخه ، اندازه صفحه) را مشاهده کنید ، و همچنین حالت مشاهده را بین صفحه یک صفحه ، روبرو ، نمای کتاب ، “نمایش صفحات به طور مداوم” ، ارائه و صفحه کامل تغییر دهید. همچنین ، شما قادر خواهید بود جهت گیری (چپ و راست) را تغییر دهید ، به صفحه خاصی بروید ، متن و بزرگنمایی را جستجو کنید (به عنوان مثال صفحه مناسب ، اندازه واقعی ، عرض متناسب ، متناسب با محتوا ، سفارشی).
علاوه بر این ، می توانید یک لیست دلخواه ایجاد کنید ، زبان رابط را تغییر دهید ، برنامه را غیرفعال کنید تا به طور خودکار به روزرسانی ها را بررسی کنید یا پرونده های باز شده را به خاطر بسپارید ، همچنین طرح و زوم پیش فرض را تغییر دهید.
Sumatra PDF 3.1.2  از مقدار کمی از منابع سیستم استفاده می کند ، می تواند شما را به سمت اسناد کاربر آنلاین راهنمایی کند و در طی تست های ما یخ یا سقوط نکرد. در کل ، این برنامه برای مشاهده اسناد PDF عالی است و ما آن را اکیداً به همه کاربران توصیه می کنیم.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Supported OS:

Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista, XP
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار