• ۱۵۶ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
Abelssoft MovieCut ویرایش سریع فیلم

Abelssoft MovieCut دانلود نرم افزار ویرایش سریع فیلم ابل سافت سافت مووی کات در آنی یار. نرم افزاری کاربردی جهت ویرایش ویدیوهای ضبط شده در مدت زمان کوتاه می‌باشد.

افراد زیادی وجود دارند که دوست دارند فیلم های مهمترین لحظات زندگی خود را ضبط کنند تا بتوانند وقایع را تا حد امکان به خاطر بسپارند.
با این حال ، هنگامی که می خواهیم فقط یک صحنه خاص را حفظ کرده و بقیه را حذف کنیم ، می توانند به MovieCut مراجعه کنند.
منظور از رابط کاربری این برنامه تا حد امکان بصری است ، به طوری که حتی برای مبتدیان نیز راحت می توانند کلیپ های خود را برش دهند.
اولین قدم برای استفاده از این برنامه بارگیری یک ویدئو یا از طریق کشیدن و رها کردن یا از طریق روش سنتی مرور به محل پرونده است.
Abelssoft MovieCut 2020 v6.0 از طیف گسترده ای از قالب های منبع مانند WMV ، AVI ، FLV ، SWF ، MP4 ، MOV ، MPG ، MKV ، ۳GP ، OGG ، OGV ، MTS ، QT ، M1S ، VOB و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند ، بنابراین شما نباید با آنها روبرو شوید. در بارگیری کلیپ خود مشکل دارید.
برای حذف سریع بخش های نامربوط از ویدیوی خود ، فقط باید صحنه هایی را که می خواهید با استفاده از ماوس خود نگه دارید ، انتخاب کنید ، بنابراین هیچ تنظیمات پیچیده ای نیاز به پیکربندی ندارد.
از طرف دیگر ، با پیرایش در محدوده انتخاب شده ، می توانید یک صحنه خاص را پاک کنید و سایر موارد دیگر را حفظ کنید.
همچنین می توانید با یک کلیک ماوس ، فیلم را به صورت چپ یا راست ، ۹۰ درجه بچرخانید ، که اگر از جهت گیری کلیپ اولیه خود راضی نیستید ، می تواند مفید باشد.
می توانید یک آهنگ صوتی را از رایانه شخصی خود انتخاب کنید یا حتی صدای خود را با استفاده از میکروفون ضبط کنید تا به عنوان پس زمینه استفاده شود ، بنابراین یک لمس شخصی به فیلم خود اضافه کنید.
هنگامی که از طول پرونده خود راضی شدید ، می توانید محو شدن یا خارج شدن آن ، و همچنین روشنایی و کنتراست را تغییر دهید – تغییرات در زمان واقعی پیش نمایش هستند ، بنابراین می توانید آنها را در محل نگه دارید یا دور بیندازید.
آخرین مرحله برای بهبود فیلم شما این است که به محض وارد کردن اعتبار و برچسب های مناسب ، آن را در رایانه شخصی خود ذخیره کنید یا آن را به صورت خودکار در حساب YouTube خود بارگذاری کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار