• ۱۱۳ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
ACDSee Video Studio ویرایش فایل ویدیویی

ACDSee Video Studio دانلود نرم افزار ویرایش فایل ویدیویی ای سی دی سی ویدئو استودیو در آنی یار. ACDSee Video Studio منوهای کشویی سنتی ، دکمه های عملکرد و منوهای زمینه را بسته بندی می کند.

ضبط فیلم به دلیل وجود یک سری عوامل از جمله حرکت ، تمرکز ، نورپردازی و سر و صدا می تواند کار دشوارتر از عکس گرفتن باشد.
بر خلاف عکس هایی که به روش های مختلف قابل ویرایش هستند ، کلیپ های فیلم امکان سفارشی سازی کمتری را ارائه می دهند. خوشبختانه ، شما می توانید از ACDSee Video Studio ، یک ابزار ویرایش فیلم مفید استفاده کنید و پروژه های چندرسانه ای خود را ایجاد کنید.
این نرم افزار پشتیبانی از کشیدن و رها کردن را برای شما فراهم می کند ، بنابراین می توانید سریع و بدون تلاش ، محتوای مورد نظر خود را به پنجره اصلی آن اضافه کنید.
پنجره اصلی ACDSee Video Studio دارای زبانه های مختلف ، از جمله کتابخانه ، ویرایشگر شرح تصاویر ، ضبط صدا ، انتخاب کننده انتقال ، یک جدول زمانی قابل ویرایش و یک منطقه پیش نمایش است.
این ابزار مفید به لطف عملکردهای شهودی خود تقریباً برای هر کاربر که دانش پایه کامپیوتر دارد می تواند مفید باشد. می توانید محتوای مورد نظر خود را به بخش کتابخانه اضافه کرده و مستقیماً به ویرایش آن بروید.
جدول زمانی ACDSee Video Studio 4.0.1.1013  شامل سه بخش مختلف برای آهنگ های صوتی ، تصویری و زیرنویس ها است. می توانید موارد مورد نظر خود را به سمت آن بکشید و همانطور که می خواهید سازماندهی کنید ، اگرچه چسباندن باعث می شود مجدداً محتوا تنظیم شود ، در نتیجه فضاهای خالی در این روند از بین می روند.
می توانید با وارد کردن متن مورد نظر خود در کادر تعیین شده ، سفارشی کردن فونت ، اندازه یا موقعیت آن و قرار دادن آن در جدول زمانی ، به محتوای ویدیوی خود اضافه کنید.
علاوه بر این ، می توانید با دسترسی به عملکرد تولید و بارگذاری و پیکربندی پارامترهای خاص در مورد قالب ، اندازه و میزان بیت فیلم ، پروژه های خود را در YouTube به اشتراک بگذارید. قبل از آپلود محتوای خود در YouTube ، باید جزئیات تأیید اعتبار را ارائه دهید.
به طور خلاصه ، اگر به یک ابزار ویرایش ویدیوی ساده و در عین حال قابل اعتماد احتیاج دارید که دارای توابع قابل فهم آسان است و از اشتراک گذاری محتوای آنلاین پشتیبانی می کند ، ممکن است ACDSee Video Studio 4.0.1.1013 یکی از موارد مورد نظر باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

(Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows® 8, Windows® 8.1 & Windows® 10 (64-bit editions only
Microsoft® Internet Explorer® 9+
Microsoft® DirectX® 10 or higher
Microsoft® .Net 4.0 or later version (included)
Intel® Core™ i3 or AMD Athlon X2 ( 2GHz or faster)
4 GB RAM (8 GB RAM recommended)
512 MB Video RAM (VRAM)
DirectX 10 compatible graphics adapter
1024 x 768 display resolution (1920 x 1080 recommended)
2GB of available hard disk space

آموزش فعال سازی نرم افزار

دسترسی به اینترنت را قطع کنید
نرم افزار را نصب و اجرا کنید
گزینه Offline Registration را بزنید
به روی فایل فایل keygen کلیک راست کنید و گزینه Run as Administrator را بزنید. 
از قسمت محصولات ACDVideo Studio را انتخاب کنید 
دکمه Patch Host File را بزنید
در keygen سریال موجود در قسمت License key کپی و در پنجره فعال سازی نرم افزار وارد کنید و Continue را بزنید.
در پنجره فعال سازی ، سریال موجود در قسمت Request Code را کپی کنید و در قسمت Request Code  فایل keygen وارد کنید و Get Unlock را بزنید و سریال ساخته شده را کپی کنید.
در پنجره فعال سازی Enter Unlock Code را بزنید و سریال ساخته شده در قسمت Get Unlock را در نرم افزار وارد کنید و Verify را بزنید .
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار