• ۱۵۶ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
Adobe Premiere Rush CC ویرایش ساده فیلم

Adobe Premiere Rush CC دانلود نرم افزار ویرایش ساده فیلم ادوبی پریمیر راش در آنی یار. Adobe Premiere Rush همه چیز در مورد ویرایش سریع و به راحتی است. ویژگی های آن نقاط قوت و توانایی های همکاران حرفه ای آن را به ارمغان می آورد ، اما ساده شده اند تا روند ویرایش ویدیو را برای طرفداران کمتر پیچیده کنند. قابلیت حمل و تحرک نیز امتیاز فروش Adobe Premiere Rush است زیرا می توان در دستگاه های تلفن همراه و دسک تاپ نصب کرد. با ویژگی هماهنگ سازی خودکار ، پروژه ها می توانند بدون از دست دادن وقت با ارزش و انتقال فایل های داده ، از هر دستگاه ویرایش و ذخیره شوند.
رابط Adobe Premiere Rush نمایش خوبی از قدرت آن است که به سادگی پنهان است. مهمترین عناصر برنامه پنجره پیش نمایش و جدول زمانی است. پنهان در کنار ابزارهای مختلف ویرایش و پانل های پروژه است. با وجود سادگی ظاهری ، ابزارهای Rush در واقع کاملاً قدرتمند هستند. به عنوان مثال ، جدول زمانی می تواند از چهار فیلم و سه آهنگ صوتی پشتیبانی کند. برای ایجاد جلوه جالب می توانید چندین آهنگ رسانه را بر روی یکدیگر قرار دهید.
این برنامه همچنین می تواند تشخیص دهد صدا یک اثر است یا یک گفتار. برای ویرایش بسیار مفید است بنابراین کاربران می توانند بخش هایی از ویدیوی خود را پیدا کنند که به سرعت در آن صحبت شود. با ویژگی های ویرایش سریع و تحرک آسان ، بدون شک Adobe Premiere Rush CC 1.2.12.10 در خدمت سازندگان سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است. یکی از ویژگی های شگفت انگیز Adobe Premiere Rush CC 1.2.12.10 که جالب ترین مکان را دارد ، ویژگی Share است. کاربران قادر خواهند بود ویدیوهای خود را مستقیماً از برنامه تا بستر رسانه اجتماعی مورد نظر خود به اشتراک بگذارند. یوتیوب ، فیس بوک و اینستاگرام تنها معدودی از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی هستند که توسط راش پشتیبانی می شوند. علاوه بر این ، کاربران می توانند پیش از آپلود فیلم ها در سکوهای رسانه های اجتماعی ، ابرداده مانند عناوین ، توضیحات ، برچسب ها و تصاویر کوچک را اضافه کنند.

 

 

توضیحات:

نرم افزار را نصب کنید.
داخل سایت Adobe یک اکانت بسازید.
نرم افزار را اجرا کنید و لاگین کنید.
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

(Microsoft Windows 10 with 64-bit support (Version 1709 or later
macOS 10.12 or later 64-bit
CPU: Multicore processor with 64-bit support (Recommended: Intel Core i5 or i7, or equivalent)
Memory: 8 GB of RAM
Hard Disk: 8 GB of available hard-disk space for installation; extra free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
Monitor: 1280x800 display (1920x1080 or larger recommended) 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار