• ۲۵۶ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
Any Burn – Portable نرم افزار رایگان رایت CD و DVD

Any Burn دانلود نرم افزار رایگان رایت CD و DVD آنی بورن در آنی یار. برنامه نرم افزاری کوچک و کاربردی است که به شما امکان می دهد CD ها ، DVD ها و دیسک های Blu-ray را به سرعت بسوزانید. بدون در نظر گرفتن سطح تجربه آنها ، می توان با انواع مختلفی از کاربران کنترل کرد.

پس از یک روش تنظیم کوتاه و بی نظیر که نیازی به ورودی خاصی از طرف کاربر ندارد ، شما از یک پنجره استاندارد با یک رابط ساده و ساده استقبال می شوید ، جایی که می توانید یکی از کارهای ذکر شده را انتخاب کنید.
بنابراین ، با انتخاب درایو سوزش و سرعت ، می توانید یک فایل تصویری را برای دیسک رایت کنید. تا آنجا که تنظیمات پیش می روند ، می توانید ابزار را تأیید کنید که داده های نوشتاری را تأیید کند ، دیسک را بعد از سوختن دیسک بیرون بکشید و دیسک را نهایی کنید (گزینه ای که توسط پخش کننده های رسانه لازم است). این نرم افزار از فایلهای تصویری زیادی مانند ISO ، DAA ، BIN ، MDF ، MDS ، NRG ، CDI ، IMG ، UIF و WIM پشتیبانی می کند.
علاوه بر این ، می توانید یک CD صوتی را از آهنگهای MP3 ، WMA ، WAV ، APE و FLAC ایجاد کنید ، فایلها و پوشه های مختلفی را برای دیسک رایت کنید ، یک دیسک را کپی کنید یا یک بازنویسی را پاک کنید ، یک فایل تصویری از دیسک یا از پرونده ها و پوشه ها ایجاد کنید. ، فایل های تصویری را به ISO یا BIN / CUE تبدیل کنید ، سی دی صوتی را پاره کنید ، و همچنین خصوصیات دیسک یا درایو را مشاهده کنید.
هر Burn هنگام پردازنده و حافظه سیستم بسیار کم تقاضا است ، زمان پاسخگویی خوبی دارد و یک کار را در زمان معقول انجام می دهد. هیچ دیالوگ خطایی در تست های ما نشان داده نشده است و برنامه قطع یا خراب نمی شود. با تشکر از چیدمان بصری و ویژگی های غنی آن ، Free Burn باید به کلیه مخاطبان لطف کند.

 

قابلیت های نرم افزار Any Burn 4.8:

رایت فایل های ایمیج : پشتیبانی از فایل ایمیج های CD و DVD و Bluray از جمله iso, bin/cue, nrg, mdf/mds, daa, uif, isz
پاک کردن یا بازنویسی دیسک : پشتیبانی از قابلیت پاک کردن دیسک های قابل رایت مجدد
کپی دیسک : کپی اطلاعات دیسک ها به صورت سکتور به سکتور
رایت فایل ها و پوشه ها : رایت فایل ها و پوشه های هارد دیسک خود بر روی انواع سی دی ، دی وی دی و دیسک های بلوری
ایجاد ایمیج از دیسک: ایجاد فایل ایمیج از سی دی ، دی وی دی و بلوری با پسوند ISO , BIN/CUE
تبدیل ایمیج ها : تبدیل تمام ایمیج های موجود به فرمت ISO, BIN / CUE
رایت سی دی های صوتی : رایت انواع سی دی صوتی قابل پخش در پلیرهای سی دی در قالب mp3, ape, flac, wma
ایجاد ایمیج از فایل ها و فولدرها : ساخت ایمیج از روی اطلاعات هارد دیسک شما
نمایش اطلاعات دیسک : مشاهده جزئیات اطلاعات در مورد هارد و دیسک شما
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System requirement

Windows 2000 / Windows XP / Windows 2003 / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار