• ۱۵۸ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
AnyMP4 Video Enhancement – Portable افزایش کیفیت فیلم

AnyMP4 Video Enhancement دانلود نرم افزار افزایش کیفیت فیلم آنی ام پی ۴ ویدئو در آنی یار. برنامه بصری که می تواند با بهینه سازی پارامترهای مختلف ، کیفیت فیلم های شما را بهبود ببخشد.

امروزه تعداد بیشتری دستگاه بیشتر قادر به ضبط ویدیوهای با وضوح بالا هستند ، اما کلیپ هایی که در شرایط کمتری نسبت به شرایط ایده آل ضبط می شوند ، اغلب باید قبل از انتشار یا به اشتراک گذاری با دیگران ، تحت پردازش اضافی قرار گیرند.
هنگام افزایش وضوح کلیپ های پردازش شده ، می توانید از عملکرد “وضوح بالاترین” استفاده کنید تا از واضح و واضح بودن آنها اطمینان حاصل کنید.
در موارد خاص ، ممکن است مفید باشد که برنامه میزان روشنایی و کنتراست فیلم های شما را تنظیم کند ، و این نرم افزار همچنین قادر به کاهش نویز تصویر است.
علاوه بر این ، لرزش بیش از حد می تواند با کمک این برنامه تا حدی اصلاح شود ، و به تنظیمات پیچیده ای نیاز نیست.
گذشته از افزایش کیفیت کلیپ های شما ، AnyMP4 Video Enhancement 7.2.26  به شما امکان می دهد تا محتوا را به قالب های چشمگیر و فرمت تبدیل کنید و پشتیبانی از پردازش دسته ای را نیز ارائه می دهد.
در حالی که می توان تنظیمات رمزگذار را بصورت آزاد شخصی سازی کرد ، ممکن است بخواهید از پیش تنظیم های خروجی گنجانده شده استفاده کنید ، به خصوص هنگام ایجاد فیلم هایی که باید در دستگاه های خاص پخش شوند.
در حالی که ابزارهای ویرایش ویدیو موجود کاملاً اساسی هستند ، اما بسیار مفید هستند. AnyMP4 Video Enhancement 7.2.26  به شما امکان می دهد کلیپ های منبع را برش داده و برش دهید ، آنها را به سه بعدی تبدیل کنید و روشنایی ، کنتراست یا اشباع آنها را تغییر دهید.
علاوه بر این ، می توانید هنگام پردازش پرونده های خود از علامت های سفید استفاده کنید ، و اینها می توانند بر اساس متن یا تصویر باشند.
در پایان ، AnyMP4 Video Enhancement یک ابزار ساده و مطمئن است که می تواند کیفیت کلیپ های شما را بهبود ببخشد و آنها را به طیف گسترده ای از قالب ها تبدیل کند. استفاده از آن بسیار آسان است و از یک رابط کاربری گرافیکی ساده بهره می برد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار