• ۱۵۳ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
AVIToolbox – Portable ویرایش سریع فایل تصویری AVI

AVI Toolbox دانلود نرم افزار ویرایش سریع فایل تصویری AVI ا وی ای تولباکس در آنی یار. نرم افزار  ساده که شما باید ساده ترین کارهای ویرایش و استخراج را در فیلم های AVI خود انجام دهید.

قبل از شروع استفاده از کارهایی که این برنامه کوچک انجام می دهد ، ممکن است لازم باشد یک بسته کدک را روی رایانه خود نصب کنید ، زیرا پخش کننده ویدیوی داخلی پشتیبانی بومی برای فرمت AVI را ارائه نمی دهد.
پس از دستیابی به این امر و متعاقباً یک فرآیند نصب مشترک ، می توانید جعبه ابزار AVI را بدون آگهی بیشتر شروع کنید.
ابزار ویدیویی بصری و سریع
با تأکید روشن بر سهولت دسترسی و سرعت طراحی شده است ، AVIToolbox 2.8.4.64  ویرایشگر ویدیو است که به راحتی می توانید پرونده های ویدیویی خود را اصلاح کنید. به علاوه ، این ابزار به شما کمک می کند موسیقی متن فیلم را از کلیپ های خود بیرون بیاورید و تصاویر نماینده را ضبط کنید.
پنجره اصلی جعبه ابزار AVI ، اگرچه مدرن ترین نیست ، اما کار عادلانه ای را برای نگه داشتن چیزها در سطح ساده انجام می دهد. ممکن است بخواهید رابط کاربری آن را دوستانه بنامید ، اما یک کلمه به مراتب بهتر برای توصیف آن می تواند عملی باشد.
با این وجود ، فیلم ها می توانند از طریق منوی File یا از طریق اقدامات کشیدن و رها کردن ساده بارگیری شوند. موسیقی متن فیلم یا قاب های ثابت آنها را می توان با یک کلیک ساده بر روی دکمه های تعیین شده در پنجره اصلی استخراج کرد.
روند پیرایش یا تقسیم فیلم تقریباً ساده است ، زیرا فقط باید دکمه های شروع و پایان را فشار دهید ، روی “ذخیره” کلیک کنید و مقصد خروجی را انتخاب کنید.
برای نتیجه گیری ، واضح است که AVIToolbox 2.8.4.64  هنگام کار و عملکرد خود در صدر “زنجیره غذایی” نیست ، اما این برنامه کوچک کار خود را به خوبی انجام می دهد. یک چیز مطمئناست: یافتن یک راه حل سریعتر و کارآمدتر برای ویرایش فیلم های اولیه نسبت به جعبه ابزار AVI دشوار است.
ما فقط آرزو می کنیم که این برنامه سبک وزن دارای چند ویژگی ویرایش ویدیوی دیگر باشد ، که به تبع آن باعث می شود آنرا به یک اپلیکیشن حتی بهتر از قبل تبدیل کنیم.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار