• ۱۱۸ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
AVS Video ReMaker – Portable ویرایش فیلم

AVS Video ReMaker دانلود نرم افزار ویرایش فیلم ای وی اس ویدئو ری میکر در آنی یار. نوعی برنامه کاربردی که ضبط ، برش و ادغام کلیپ ها در یک فیلم شخصی را آسان و سرگرم کننده می کند.

با استفاده از AVS Video ReMaker قادر به بارگذاری چندین فیلم از رایانه خود ، ترتیب دادن آنها به جدول زمانی ، اضافه کردن جلوه های انتقال ، ایجاد فصل ، فهرست های منو و البته صادرات فیلم تازه ایجاد شده هستید.
همه این کارها با استفاده از یک رابط کاملاً جامع انجام می شود که در همه انصاف ، کاملاً توصیفی است. تمام عناصر گرافیکی به گونه ای ترتیب داده شده اند که بطور غریزی شما را از طریق مراحل به مرحله راهنمایی می کنند.
هنگامی که شما یک کلیپ را در برنامه بارگذاری می کنید ، می توانید آن را مشاهده کرده و به فریم و کلیدهای خاص خاص بروید. با استفاده از توابع تقسیم و اصلاح برنامه ها ، کنترل و دقت کاملی به شما می دهد.
با استفاده از اقدامات کشیدن و رها کردن ساده ، کلیپ های جدید تقسیم شده به راحتی در منطقه جدول زمانی قابل تنظیم مجدد هستند. شما اثرات انتقال را به همان روش اضافه می کنید. AVS Video ReMaker به شما امکان می دهد از دسته هایی مانند Diffuse ، Fade ، Mosaic ، Clock ، Wipe ، Stencil ، Stretch ، Pinwheel ، Transform ، Movie و موارد دیگر استفاده کنید. جلوه ها بلافاصله اضافه می شوند و می توانند بدون نمایش کامل کل فیلم ، پیش نمایش شوند. آنها صاف و خوب به نظر می رسند.
با ایجاد AVS Video ReMaker ایجاد فصل نیز امکان پذیر است. می توانید در ابتدای هر کلیپ یا با فاصله زمانی مشخص ، آنها را تنظیم کنید.
این برنامه تعداد بسیار سخاوتمندی از منوهای دیسک را برای شما انتخاب می کند. شما می توانید آنها را نامگذاری کنید ، تصاویر پس زمینه را تغییر داده و حتی موسیقی متن را اضافه کنید. پس از انجام سفارشی سازی ، می توانید منوها را در بخش پیش نمایش برنامه آزمایش کنید.
جدا از بارگیری فیلم ها از رایانه ، می توانید از AVS Video ReMaker نیز برای ضبط محتوای ویدیو از یک دستگاه متصل و حتی ضبط فعالیت صفحه استفاده کنید. سپس می توانید این فیلم ها را درون برنامه وارد کرده و از آنها در مونتاژ استفاده کنید.
به نظر می رسد AVS Video ReMaker همه کار را به نفع خود انجام داده است. این کاربردی ، کاربردی آسان است و به شما امکان می دهد تا چند دقیقه فیلمهای DVD شخصی سازی کنید.

قابلیت های نرم افزار AVS Video ReMaker 6.3.2.236 :

قابلیت برش و ویرایش فایل های تصویری بدون بازبینی با سرعت ذخیره بسار بالا و با همان کیفیت
قابلیت ویرایش انواع مختلف فرمت ها مثل MPEG, DVD, AVI, WMV, Blu-ray وMKV …
قابلیت ویرایش فایل های تصویری HD با پشتیبانی از AVCHD, MOD, MTS/M2TS, TOD
حفظ کیفیت اصلی تصاویر
دارای ابزار ساخت منو برای DVD و Blu-ray
قابلیت Capture نمودن از دوربین های دیجیتال خانگی و webcam ها

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
 

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید
فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید
به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و طبق آموزشی که در فایل تصویری HowToUse.gif قرار دارد ، اقدام کنید.
نرم افزار را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار