• ۲۶۳ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
DAEMON Tools ساخت درایو مجازی

DAEMON Tools دانلود نرم افزار ساخت درایو مجازی دیمون تولز در آنی یار. نرم افزار قدرتمند و حرفه ای جهت ساخت CD یا DVD رام مجازی تا ۳۲ عدد میباشد.

اگر نسخه Lite Daemon Tools را امتحان کردید و احساس کردید که به ویژگی های کمی بیشتری احتیاج دارید ، می توانید به یک راه حل قدرتمند تر یعنی نسخه Pro بروید. این نسخه تقریباً با همه چیزهایی که شما در مورد تقلید به آن نیاز دارید ، از جمله امکان شبیه سازی دی وی دی HD و درایوهای Blu-ray ارائه می شود.
نصب این برنامه بسیار ساده است ، اما در هنگام انتخاب اجزای نصب شده ، باید مراقبت بیشتری انجام شود زیرا Daemon Tools Pro شامل برخی از کدهای شخص ثالث است. برای اینکه بتوانید از عملکردهای این ابزار کاملاً لذت ببرید ، مجبور خواهید بود که رایانه خود را دوباره راه اندازی کنید.
در مقایسه با نسخه Lite ، رابط کاربری مشابه است اما عملکردهای بیشتری نیز به آن اضافه می کند ، بنابراین دارای ویژگی های اضافی دیگری است. از نکات برجسته Daemon Tools Pro پشتیبانی از طیف گسترده ای از قالب ها و همچنین امکان ایجاد ۳۲ درایو مجازی است.
در میان ابزارهای موجود در بسته بندی ، ایجاد دیسک ایجاد تصویر و ابزارهای سوزشده و همچنین توابع تبدیل و ویرایش تصویر را خواهید یافت. فروشگاه تصاویر به شما امکان می دهد دیسک های خود را که برای آنها تصاویر مجازی درست می کنید ، به راحتی سازماندهی و مدیریت کنید.
با توجه به مصرف منابع ، مقادیر نسبتاً مناسب و معقول هستند همانطور که در طول تستهای خود ذکر کردیم. ما موفق شدیم از DAEMON Tools Pro 8.3.0.0749 با پرونده های استاندارد ISO ، تصاویر Nero (NRG) ، CUE ، MDS و CDI (تصاویر DiscJuggler) استفاده کنیم و باید به همین ترتیب با تصاویر BlindWrite و BlindRead (قالب های b5t و b6t) ، CCD (تصاویر CloneCD ) ، PDI (تصاویر CD / DVD فوری) ، ISZ (تصاویر ISO فشرده) و تصاویر FLAC.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

توضیحات

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل Engine.dll را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
فایل Registrator.exe را در مسیری که نرم افزار نصب شده کپی و روی فایل کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و روی گزینه Register کلیک کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار