• ۲۶۷ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
Foxit Advanced PDF Editor – Portable ویرایش فایل PDF

Foxit Advanced PDF Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایل PDF فوکسیت ادونسد پی دی اف ادیتور در آنی یار. ابزاری که امکان می دهد بدون نیاز به اجزای اضافی نصب شده ، فایلهای PDF را ویرایش کنید.

باز کردن یک فایل PDF در رابط آشنا می تواند با استفاده از اکسپلورر فایل یا از طریق روش کشیدن و رها کردن انجام شود. برای ویرایش متن ، باید قطعات جداگانه را انتخاب کنید. بنابراین ، امکان ویرایش کل محتوای یک صفحه بدون کار بر روی هر قطعه متن امکان پذیر نیست.
می توانید برای هر متن انتخاب شده ، از جمله مقدار ، حالت متن (پر کردن متن ، متن سکته مغزی ، متن پرش از متن ، متن نامرئی) ، شخصیت و فاصله کلمات ، سبک و اندازه قلم ، مقیاس افقی ، موقعیت ، چرخش ، مشاهده و ویرایش کنید. برش ، مقیاس ، رنگ پر و سکته مغزی ، قطع.
با دوبار کلیک کردن متن می توان آن را به راحتی (فقط محتوا) اصلاح کرد. علاوه بر این ، می توانید متن ، گرافیک جدید (به عنوان مثال خط ، مستطیل ، چند خطی ، منحنی) ، تصاویر (از پرونده را ایجاد کنید یا یک نسخه جدید ایجاد کنید) ، اشیاء را ترجیح دهید ، طرح صفحه را تغییر دهید ، متن را ادغام و تقسیم کنید و موارد دیگر.
گزینه های ویرایش تصویر شامل استفاده از یک گره جادویی ، چشم چشم ، طفره رفتن و سوختگی ، برس تمیز کننده لکه ، تمبر کلون و موارد دیگر می باشد ، اما می توانید فیلترهایی مانند Dodge ، Vivify ، نرمی ، تیز کردن ، binarize ، محدب و غیره را نیز استفاده کنید. می توانید فایل های PDF را وارد و صادر کنید (بله ، Foxit PDF Editor همچنین یک وصله PDF و شکاف دهنده است).
Foxit PDF Editor ابزاری عالی برای اصلاح محتوای یک سند PDF است ، اما فقط کاربران با تجربه احتمالاً از آن قدردانی می کنند. راهنمای کاربر این ابزار در دسترس نیست ، و ما می ترسیم که مبتدیان خیلی سریع حوصله خود را پیدا کنند و سعی کنند نحوه استفاده از آن را کشف کنند.

 

قابلیت های نرم افزار Foxit Advanced PDF Editor 3.10:

قابلیت ویرایش به صورت مستقیم
قابلیت ویرایش متن ها به صورت کامل
قابلیت قرار دادن و یا برداشتن تصاویر از اسناد PDF
چرخش متن ها
قابلیت اضافه یا پاک کردن صفحات اسناد PDF
استفاده آسان از نرم افزار و محیط کاربری بسیار ساده
قابلیت سایه گذاری برروی تصاویر و به طور کلی Object ها
قابلیت از بین بردن تمامی محدودیت ها و تبلیغات داخل سند PDF
پشتیبانی از نوع قرار گیری خطوط
قابلیت ویرایش نسبتا حرفه ای تصاویر موجود در سند PDF

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار