• ۲۷۵ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
Infix PDF Editor – Portable ویرایش فایل PDF

Infix PDF Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایل PDF این فیکس پی دی اف ادیتور در آنی یار. ابزاری که به شما امکان می دهد به راحتی و به صورت حرفه ای فایلهای PDF را ویرایش کنید.

پس از راه اندازی نرم افزار ، می توانید روشی را که می خواهید از Infix PDF Editor استفاده کنید – “حالت حرفه ای” ، “حالت استاندارد” یا “حالت پر کردن فرم” را انتخاب کنید.
با استفاده از این برنامه می توانید متن را به راحتی ویرایش کنید ، هر سند قابل چاپ را به PDF تبدیل کنید (به لطف “Infix PDF Printer”) ، ادغام دو یا چند فایل PDF ، صادر کردن فایل های PDF به ePub ، HTML یا RTF و همچنین اضافه کردن تمبر ، یادداشت ، امضاها و انواع دیگر نظرات.
همچنین می توانید هر فرم PDF را در مراحل ساده پر کنید ، ایجاد و ویرایش آلبوم عکس PDF ، اسناد به صادرات به XML ، ترسیم خطوط و اضافه کردن فریم ، ایجاد و مدیریت نشانک ها ، تعمیر نقشه های فونت شکسته و همچنین اضافه کردن هدر ، پاورقی و علامت های سفید .
علاوه بر این ، می توانید گرافیک ها و تصاویر را ویرایش کنید (به عنوان مثال از ابزار انتخابی ، کششی ، پوسته پوسته شدن یا چرخش ، تغییر رنگ و عرض خط) ، متن فرمت (به عنوان مثال استفاده از زیرنویس ، اعتصاب ، حاشیه ها و تورفتگی ها ، تغییر فاصله خط) ، ادغام و جعبه های متنی را تقسیم کنید ، شماره صفحات را وارد کنید ، اسناد خود را با رمز محافظت کنید ، سابقه هرگونه تغییر (یعنی پرونده ورود) و موارد دیگر را حفظ کنید.
این برنامه با استفاده از منابع بالایی از منابع سیستم ، همراه با یک راهنمای کاربر کامل (که شامل نمونه هایی نیز می باشد) ، هم توسط مبتدیان و هم متخصصان کار با آن آسان است ، و در طول تست های ما یخ یا سقوط نکرده است.

 

قابلیت های نرم افزار Infix PDF Editor Pro 7.4.4:

با استفاده از ابزار های خط کش، tab، جستجو و جایگزینی (متن) و بررسی املا، فایل های PDF خود را ویرایش کنید
به سادگی فایل های PDF را ویرایشو ایجاد کنید
درست مانند محیط Word کار میکند
عکس ها را اضافه و تغییر دهید
عکس، جدول و نقشه ها را از فایل های PDF دیگر وارد کنید
به پنج زبان دنیا املای متن را بررسی کنید
از ابزار جستجو و جایگزینی استفاده کنید
حاشیه، tab و فاصله متن را تنظیم کنید

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

Windows 2003, XP, Vista, 
Windows 7, 8, 8.1, 10

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار