• ۲۵۳ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
Nitro PDF Reader مشاهده و ویرایش فایلهای PDF

Nitro PDF Reader دانلود نرم افزار مشاهده و ویرایش فایلهای PDF نیترو پی دی اف ریدر در آنی یار. برنامه ای که به شما امکان می دهد فایلهای PDF را در یک محیط کاربر پسند مشاهده و ویرایش کنید.

در حین نصب ، Nitro PDF Reader می توانید افزونه ای را برای مرورگرهای وب خود تنظیم کنید ، این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون نیاز به بارگیری آنها ، مستقیماً اسناد PDF را مشاهده کنید (همانطور که معمولاً با سایر خوانندگان PDF اتفاق می افتد).
رابط کاربری این ابزار ساده و شهودی است. می توانید با استفاده از مرورگر پرونده یا روش “کشیدن و رها کردن” یک سند PDF را باز کنید.
بنابراین ، می توانید خصوصیات فایل را مشاهده کنید ، شناسه دیجیتالی ایجاد کنید ، متن را به صورت PDF مسطح ذخیره کنید و همچنین آن را چاپ کرده یا به صورت پیوست PDF ارسال کنید.
اما همچنین می توانید بزرگنمایی و بزرگنمایی کنید ، از یک ابزار دستی استفاده کنید تا بتوانید به راحتی حرکت کنید ، صفحه را بچرخانید ، نمای را بچرخانید و از یک ابزار انتخاب برای گرافیک ، متن و عکس های فوری استفاده کنید.
علاوه بر این ، می توانید یادداشت ها و متن نشانه گذاری (برجسته ، متقابل ، زیر خط) ، متن را تایپ کرده و یک نسخه از امضای دست نویس خود را در صفحه قرار دهید.
علاوه بر این ، می توانید چندین قالب (از جمله DOC ، DOCX ، HTML ، TXT ، BMP ، JPG و WMF) را به PDF یا اسناد متنی تبدیل کنید ، تصاویر را از فایل های PDF استخراج کنید ، با فرم ها کار کنید ، از توابع خنثیسازی ، مجددا و جستجوی مورد استفاده ، سفارشی سازی کنید رابط کاربری و موارد دیگر.
Nitro PDF Reader 5.5.9.2 از منابع سیستم متوسط ​​تا زیاد برخوردار است ، شامل یک فایل راهنما جامع برای مبتدیان است و در طی تست های ما خطاهای یخ زدگی ، خرابی و ظهور را ایجاد نکرده است. همچنین ، زمان پاسخگویی بسیار خوبی دارد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار