• ۲۶۹ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
PDF-XChange Editor – Portable ویرایش فایل PDF

PDF-XChange Editor دانلود نرم افزار ویرایش فایل PDF پی دی اف ایکس چنج ادیتور در آنی یار. مجموعه ای که مجهز به سه برنامه جداگانه برای مشاهده فایل های PDF ، تبدیل اسناد مختلف به PDF و موارد دیگر است.

همه برنامه ها با یک رابط کاربر پسند ارائه می شوند. در “PDF Viewer” می توانید PDF را با استفاده از یک مرورگر پرونده یا روش “کشیدن و رها کردن” وارد کنید.
بنابراین ، می توانید از یک تابع جستجو ، بزرگنمایی و بزرگنمایی ، اضافه کردن یادداشت ها و نشانک ها و همچنین استفاده از ابزار دستی و انتخاب استفاده کنید.
اما همچنین می توانید به یک صفحه خاص بروید ، خصوصیات سند را مشاهده کنید ، PDF را از URL باز کنید ، آن را از طریق ایمیل به صورت ZIP ارسال کنید ، آن را به یک تصویر صادر کنید ، تنظیمات ذخیره و بارگذاری ، تغییر حالت را به حالت تمام صفحه ، چرخش نمای ، وارد کردن و صادر کردن نظرات و موارد دیگر
“ابزارهای PDF” در برنامه ای که به شما امکان می دهد مستقیماً تصاویر (مانند BMP ، JPG ، PNG ، GIF ، TIF) و اسناد متنی را به PDF و همچنین PDF به RTF ، DOC و TXT تبدیل کنید.
علاوه بر این ، می توانید بوک مارک های PDF را اضافه یا تغییر دهید ، پی دی اف را تقسیم یا ادغام کنید ، تنظیمات صفحه را تغییر دهید (اندازه صفحه ، برش ، چرخش ، اضافه کردن علامت های سفید ، ویرایش ریز عکسها) ، استخراج تصاویر از PDF ، درج پیوندها در PDF و همچنین بهینه سازی ساده از PDF (به عنوان مثال فونت های فشرده سازی ، جریان ها ، حذف اشیاء بلااستفاده) و استخراج صفحه PDF ساده.
“Office2PDF” به شما امکان می دهد اسناد موجود در مجموعه Microsoft Office را به PDF مانند اسناد Word ، Excel ، IE تبدیل کنید.
کل برنامه مجهز به یک مستندات کامل کاربر است که حاوی تصاویر است و مقدار بسیار کمی از منابع سیستم را به خود اختصاص می دهد. PDF-XChange Pro قطعاً سهم خود را از ویژگی های پیشرفته دارد ، اما حتی تازه کارها نیز می توانند نحوه کار با این ابزار را یاد بگیرند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

Windows XP
Windows 7
Windows 8
Windows 10
 

آموزش فعال سازی نسخه Plus

نرم افزار را بصورت Free نصب کنید ، اما اجرا نکنید
فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید
به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید
نرم افزار را اجرا کنید

آموزش فعال سازی نسخه Pro

نرم افزار را بصورت Free نصب کنید ، اما اجرا نکنید
به روی فایل Patch.bat موجود در پوشه Crack کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید.
نرم افزار را اجرا کنید

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار