• ۱۸۹ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
priPrinter Professional پرینتر مجازی

priPrinter Professional دانلود نرم افزار آفیس پرینتر مجازی پری پرینتر پرو در آنی یار. priPrinter یک چاپگر مجازی است و برنامه پیش نمایش چاپ است که اسناد شما را چاپ می کند.
با استفاده از priPrinter می توانید بدون نیاز به چاپ ، برگه های واقعی مقالات را درست روی صفحه نمایش خود مشاهده و اصلاح کنید. شما می توانید صفحات را حذف یا تنظیم مجدد کنید ، حاشیه ها را تنظیم کنید ، بسیاری از صفحات را روی یک کاغذ قرار دهید ، متن را تصحیح یا تغییر شکل دهید ، علامت های سفید را اعمال کنید. با چند کلیک ماوس می توانید جزوات ، پوسترها ، نامه ها را ایجاد کنید.
سرانجام می توانید کار خود را در چاپگر واقعی در حالت یک یا دو طرفه چاپ کنید ، در فایلهای PDF یا تصویر ذخیره کنید. تاریخ چاپ موجود است و استفاده از آن آسان است ، به شما امکان می دهد اسناد قبلاً چاپ شده را بررسی یا چاپ کنید. می توانید تمام اسناد خود را برای هر کلمه یا عبارت جستجو کنید.
به عنوان مثال ، هر ویژگی به زیبایی طراحی شده است: می توانید حاشیه ها را با ماوس بکشید یا مقادیر دقیقی تایپ کنید ، علامت های جدید ایجاد کنید یا از آنها استفاده کنید ، صفحات را در حالت یک صفحه کلاسیک یا حتی به صورت سه بعدی مشاهده کنید. می توانید از priPrinter برای ذخیره طرح و تنظیمات متداول در پروفایل استفاده کنید.
مزیت استفاده از نرم افزار priPrinter در این می باشد که با رویت آنچه قرار است بر روی کاغذ شود قبل از انجام آن، از عیب های احتمالی موجود آگاهی پیدا کرده و از هدر رفتن کاغذ و همچنین جوهر یا پودر کارتریج جلوگیری به عمل می آید. نمایش فایل های پرینتی، ذخیره اسناد مورد نظر در فرمت های رایج و محبوب تصویری، پشتیبانی از چاپ دو رو، تعیین حاشیه ها تنها با یک کلیک و کشیدن آنها، قابلیت انتخاب تم برای چاپ، افزودن واترمارک به اسناد، قابلیت بازگشت به مرحله های قبل و بعد، افزودن اشکال هندسی، کتابچه راهنمای ۳ بعدی و … از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

 

قابلیتهای نرم افزار priPrinter Professional :

پیش نمایش چاپ اول خود در بسیاری از زمینه ها
قابلیت چاپ کتابچه و پوستر
توانایی چاپ دورو
امکان اندازه گیری
امکان تغییر حاشیه و ناودان با کلیک ماوس و کشیدن آنها
قابلیت اراوه گزارش فضای خالی و اطلاعات زائد
قابلیت ذخیره فایل

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار