• ۱۴۱ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
ProDAD Heroglyph ساخت تیزرهای ویدئویی

ProDAD Heroglyph دانلود نرم افزار ساخت تیزرهای ویدئویی پرو دد هروگلیف در آنی یار. ابزار شگفت انگیز عناوین ویدئویی حرفه ای، رده های پایین، اعتبار، مسیرهای مسافرتی و انیمیشن دست نویس را ایجاد کنید. لمس کامل کامل را به تمام پروژه های خود اضافه کنید. ترکیبی بی پایان از جلوه ها ، انیمیشن ها و فونت های منحصر به فرد ، که نتایج درجه حرفه ای را ایجاد می کنند و استفاده از آنها راحت تر است.
ProDAD Heroglyph 4.0.262.2 با رابط کاربری جدید خود ، گردش کار را در مقایسه با سایر راه حل های عنوان بندی ویدیو بسیار ساده می کند … و تمام تغییرات پروژه در پرواز در زمان واقعی با پیش نمایش کامل وضوح تصویر انجام می شود – منحصر به فرد هروگلیف!
طیف گسترده ای از الگوهای پیچیده پروژه و همچنین تنظیمات طراحی اثر یا شخصیت برای یادگیری استفاده و به دست آوردن نتایج چشمگیر بسیار مفید هستند.
این الگوهای توسط اختیاری “Heroglyph Creative Pack” با قالب های پروژه ، تریلرها ، طراحی glyphe و همچنین کارگاه های ویدیویی برای ProDAD Heroglyph 4.0.262.2 قابل گسترش هستند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements:

- Windows 32-Bit and 64-Bit Vista, Win7, Win8, Win8.1, Win10
- 2GB-memory,
- recommended: i7-cpu
- 6 GB memory

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار