• ۱۲۴ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
ProDAD VitaScene پلاگین VitaScene

ProDAD VitaScene دانلود نرم افزار پلاگین VitaScene پرو دد ویتا سینس در آنی یار. کاربران را قادر می سازد تا قبل از استفاده از آنها ، پیش نمایش کنند که چگونه جلوه ها به نظر می رسد.

اگر یک ویرایشگر ویدیوی حرفه ای هستید یا به سادگی تلاش خود را در این هنر انجام می دهید ، به یک ابزار خوب برای کار با آن نیاز دارید. Vitascene یک ویرایشگر پیشرفته تصویر است که با لیست گسترده ای از جلوه ها و روحیه ها همراه است.
تعداد زیادی گزینه در چند دسته مختلف جمع آوری شده است ، از جمله “نگاه به فیلم” ، “نگاه فیلم – افراطی” ، “نگاه فیلم – رنگ” ، “فیلم قدیمی” ، “Defocus” ، “تاری” ، “اشعه” ، ” ماسک »،« مرز »،« جرقه »،« گلیم »،« کثیف »و« نگاه کنتراست »، فقط چند مورد ذکر شده است.
همانطور که گفته شد گزینه های مختلفی برای انتخاب در هر دسته وجود دارد و ممکن است همه آنها متناسب با نیاز شما با تنظیم ویژگی هایی از قبیل شدت و فرکانس اصلاح شوند اما همچنین برخی از جزئیات تنظیم رنگ مانند روشنایی ، کنتراست ، اشباع ، مقادیر رنگ و گاما.
ویرایشگر تصویر از طیف گسترده ای از فرمت های پرونده های وارد شده ، یعنی ASF ، AVI ، BMP ، GIF ، JPEG ، PGM ، PNG ، PPM ، PSD ، SGI ، TARGA ، TIFF و WMF پشتیبانی می کند. با این حال ، فیلم ها را می توان فقط به AVI ، JPEG ، PNG ، PPM ، SGI ، TARGA و TIFF صادر کرد.
نکته پایانی این است که ProDAD VitaScene 3.0.262 ابزاری عالی است که می تواند بسیار مفید باشد. با وجود این واقعیت که این برنامه دارای ویژگی های پیشرفته است ، اما کار با آن بسیار آسان است. به لطف رابط کاربری بصری ، افراد حتی با تجربه نیز قادر به تشخیص آن هستند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

- Windows 64-Bit Vista, Win7, Win8, Win8.1, Win10
- Adobe CC 2018, Edius 9 Support
- 2GB memory
- Recommended: i7-cpu
- Recommended 6 GB memory

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار