• ۱۶۱ بازدید
  • بهمن ۲۹, ۱۳۹۸
Tipard Video Enhancer – Portable بهینه سازی کیفیت فیلم

Tipard Video Enhancer دانلود نرم افزار بهینه سازی کیفیت فیلم تیپارد ویدئو انهانسر در آنی یار. Tipard Video Enhancer این است که به کاربران اجازه دهد کیفیت فیلم های خود را بهبود بخشند.

بسیاری از مردم فیلم های ذخیره شده در رایانه های خود دارند. برخی از این ویدیوها با تلفن های قدیمی تر یا دوربین های دیجیتال گرفته شده اند ، بنابراین کیفیت آنها همیشه بهترین نیست. از آنجا که هیچ کس تماشای فیلم های با کیفیت پایین را دوست ندارد ، بسیاری از برنامه ها راه حل های مختلف پیشرفت را ارائه می دهند. Tipard Video Enhancer یک نرم افزار است که به لطف ابزارهای زیادی که در اختیار شما قرار می دهد ، ویدیوهای خود را در بهبود فیلم ها بهبود می بخشد.
برای این کار ، این ابزار چندین ویژگی مفید از جمله برش ، پیرایش ، تنظیم رنگ و روشنایی ، اضافه کردن جلوه های سه بعدی و موارد دیگر را ورزش می کند.
در زیر بخش Enhance ، این برنامه به ما اجازه می دهد برخی از پیشرفت های خودکار را انتخاب کنیم. این بدان معناست که ابزار به طور خودکار بهترین تنظیمات را برای بهبود فیلم ها انتخاب می کند.
ویژگی دیگر Tipard Video Enhancer 9.2.26 ابزار تبدیل است. این یکی به کاربران امکان می دهد تا پرونده را با فرمت فعلی خود ذخیره کنند یا آن را به بسیاری دیگر که از این برنامه پشتیبانی می کنند تبدیل کنند.
برای ذکر چند مورد ، می توانید فیلم ها را به قالب های MP4 ، MOV ، ۳GP ، FLV و موارد دیگر و همچنین در قالب های ویدیویی ۴K تبدیل کنید. همچنین ، این برنامه می تواند فقط صدای vids ها را در FLAC ، WAV ، WMA ، MP3 ، OGG و موارد دیگر استخراج کند.
این ابزار همچنین از گرفتن عکس های فوری پشتیبانی می کند و آنها را در JPEG ، PNG یا BMP ذخیره می کند.
برای استفاده از این برنامه ، لازم نیست که یک عکاس حرفه ای یا سازنده فیلم باشید. این نرم افزار با رابط کاربر پسند و ابزارهایی با کاربرد آسان و کاملاً ساده ارائه شده است تا هر کسی بتواند از آنها استفاده کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار