• ۱۱۸ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۸
Aiseesoft Video Enhancer – Portable بهینه سازی کیفیت فیلم

Aiseesoft Video Enhancer دانلود نرم افزار بهینه سازی کیفیت فیلم اسیس سافت ویدپو انهانسر در آنی یار. برنامه بصری که با تلاش بسیار کمی می توانید با ارتقاء کیفیت کلیپ های خود، با بالا بردن کیفیت فیلم ها، بهینه سازی روشنایی و کنتراست، از بین بردن نویز و کاهش لرزش، به شما کمک کند. همچنین می تواند پرونده های رسانه را به طیف گسترده ای از قالب ها تبدیل کند.

برای اینکه بهترین نتایج را در ضبط های خود داشته باشید ، فیلم های خانگی اغلب باید با استفاده از نرم افزارهای تخصصی پردازش شوند ، اما ویرایشگرهای ویدیوی پیچیده تمایل ندارند به خصوص دوستانه تازه کار باشند.
بهترین چیز در مورد این برنامه این است که وظیفه پردازش کلیپ ها را به همان سادگی انجام می دهد. پس از وارد کردن آنها ، فقط باید روی دکمه Video Enhance کلیک کنید و مشخص کنید که کدام عملیات باید انجام شود.
Aiseesoft Video Enhancer می تواند وضوح فیلم های شما را افزایش داده ، روشنایی و کنتراست را بهینه کند ، نویز فیلم را برداشته و حتی حرکت تکان دهنده را در ضبط های شما کاهش دهد. توضیحات مفیدی و همچنین مستندات دقیق ارائه شده است.
این یک برنامه عالی برای کسانی است که باید چندین فیلم را به طور همزمان پردازش کنند ، زیرا می توانید پروفایل های رمزگذار جداگانه را به هر مورد اختصاص دهید و همه آنها را در یک عمل سریع تبدیل کنید.
این برنامه شامل تعداد قابل توجهی از پیش تنظیم های مناسب برای دستگاه های مختلف است. همچنین می توانید برخی از تنظیمات رمزگذار اصلی را تغییر داده و پروفایل های جدیدی را برای مشاغل آینده ایجاد کنید.
در حالی که این ویرایشگر ویدئویی مخصوصاً قدرتمند نیست ، Aiseesoft Video Enhancer 9.2.26 شما را قادر می سازد تا پرونده های رسانه را به کلیپ های سه بعدی ، چرخشی و گندم تبدیل کرده و همچنین از علامت های تصویری یا متنی استفاده کنید.
علاوه بر این ، می توان بخش های خاصی را از هر ویدیو کوتاه کرد و سپس برای ایجاد یک فایل واحد ، این بخش ها را ادغام کرد.
به طور کلی ، Aiseesoft Video Enhancer 9.2.26 یک برنامه کاربردی همه کاره و آسان است که می تواند به شما در بهبود کیفیت فیلم های شما ، انجام برخی از ویرایش های ساده و تبدیل کلیپ ها به قالب های مختلف کمک کند. این نرم افزار از فن آوری های شتاب سخت افزاری چندگانه و یک UI مدرن و پاک استفاده می کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Supported OS

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2 or later)
Compatibility
OS X 10.7 or later

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار