• ۱۲۲ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۸
Applian Replay Media Splitter برش و ادغام فیلم و موزیک

Applian Replay Media Splitter دانلود نرم افزار برش و ادغام فیلم و موزیک آپیلان ریپلی مدیا در آنی یار.  نرم افزاری است که در استخراج یا از بین بردن بخش هایی از فایل های صوتی و تصویری شما تخصص دارد.
GUI به خوبی سازمان یافته به نظر می رسد و به شما امکان می دهد فیلم ها و فایل های صوتی را مستقیماً در پنجره اصلی بکشید و رها کنید. این ابزار با چندین فرمت فایل مانند AVI ، WMV ، ASF ، WMA ، MP3 ، MOV ، MP4 و MKV کار می کند.
با تشکر از پخش کننده یکپارچه ، شما به راحتی می توانید کلیپ ها را تماشا کنید یا آهنگ ها را گوش دهید. ممکن است انتخاب فعلی را شروع کرده ، مکث کرده یا متوقف کنید ، به قاب بعدی یا قبلی بروید ، به یک قاب خاص بروید ، میزان صدا را تنظیم کنید ، و اطلاعات مربوط به پرونده ورودی را مشاهده کنید (نام ، مدت زمان ، اندازه بایت ، کد فیلم و صوتی) و مورد خروجی (به عنوان مثال اندازه ، انتخاب).
پیش نمایش فریم ها از طریق ریز عکسها ارائه می شود ، همچنین می توانید یک شکل موج صوتی را ببینید. شما ممکن است عکسهای فوری از قاب فعلی بگیرید و آنها را به قالب پرونده JPEG صادر کنید. در صورت نیاز به کمک اضافی در مورد تنظیمات پیکربندی ، به راهنمای آنلاین قابل دسترسی است.
قابلیت های صوتی و تقسیم
Applian Replay Media Splitter 3.0.1905.13  امکان افزودن نشانگرها را از طریق جدول زمانی داخلی به منظور تقسیم پرونده های شما به بخش ها فراهم می کند. ممکن است بخش ها را در قالب پرونده WMA یا WMV ذخیره کنید.
علاوه بر این ، به شما مجاز است که اقدامات خود را خنثیسازی یا از نو تنظیم کرده ، نشانگر انتخاب شده را پاک کرده یا همه یک نشانگر را با یک کلیک پاک کنید ، قطعه انتخاب شده را برش دهید ، سکوت صوتی را تنظیم کنید ، اندازه پرونده خروجی را محاسبه کنید ، همچنین فایل های برش را وارد کنید قطعات بر حسب طول ، اندازه یا قطعات مساوی. وقتی صحبت از گزینه های مختلط می شود ، می توانید جریان های صوتی یا تصویری را به فرمت فایل AVI ، ASF یا MP3 صادر کنید.
گزینه های قابل توجه دیگر که ارزش ذکر شدن را دارند ، شما را قادر می سازد تا چندین پرونده را به یک مورد واحد بپیوندید ، با یک ماشین حساب زمان کار کنید ، سیاههها را فعال کنید ، کلیدهای میانبر را برای انواع مختلف تنظیم کنید (به عنوان مثال افزودن نشانگر ، محاسبه اندازه پرونده ، پاک کردن همه نشانگرها ، شروع به پیرایش) ، پیکربندی کدک ها ، قوانین نامگذاری پرونده را تغییر دهید ، فهرست راهنما را ذخیره کنید و تنظیمات پیکربندی را روی پرونده ای در رایانه خود ذخیره کنید تا بتوانید در آینده آنها را وارد کنید.
آزمایشات اشاره کرده اند که Replay Media Splitter یک کار را به سرعت انجام می دهد و نتایج خروجی بسیار خوبی را ارائه می دهد. از کمترین مقدار متوسط ​​CPU و منابع حافظه کم می شود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار