• ۱۴۱ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۸
Ashampoo Movie Studio Pro ویرایش فایل ویدیویی

Ashampoo Movie Studio Pro دانلود نرم افزار ویرایش فایل ویدیویی آشامپو مووی استودیو در آنی یار. نرم افزاری کاربردی به منظور ویرایش ساده و سریع فایلهای ویدئویی می باشد.

مهم نیست اگر به طور معمول فیلم هایی را با دوربین دیجیتال یا تلفن همراه ضبط می کنید ، احتمال دارد که بخواهید آن را کمی بیشتر کنید تا زمانی که از نتیجه راضی شوید. یکی از راه حل های نرم افزاری که می توانید از آن استفاده کنید Ashampoo Movie Studio Pro نام دارد.
ممکن است مدتی طول بکشد تا برنامه به دلیل حجم زیاد نصب کننده روی رایانه شما بارگیری و نصب شود ، بنابراین باید صبور باشید و صبر کنید تا مراحل کامل شود.
رابط کاربری کاربر پسند و بصری است ، به طوری که می توانید به راحتی کار خود را روی پروژه خود شروع کنید: می توانید یک خالی ایجاد کنید یا جادوگر برنامه را دنبال کنید ، می توانید تبلیغات را از فیلم های خود حذف کنید یا می توانید فایل ها را تبدیل کنید.
شما باید فیلم های خود را اضافه کنید ، سپس موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با توجه به اینکه Ashampoo Movie Studio Pro پیش نمایش هر یک از سبک ها را ارائه می دهد ، شما را ملزم به یافتن مطلبی می کند که برای ضروریات شما مناسب ترین باشد.
مرحله بعدی انتخاب صدای پس زمینه و جلوه های انتقال ، به همراه پیام های متنی است که می توانید در بالای فیلم ها به عنوان عنوان و زیر نویس همپوشانی داشته باشید – می توانید نوع ، اندازه و رنگ قلم ها را نیز بیشتر تنظیم کنید. در این مرحله ، همچنین می توانید فیلم های دیگری را که می خواهید در پروژه خود ادغام کنید ، انتخاب کنید.
هنگام انتخاب فرمت خروجی ، می توانید وضوح فیلم هدف را نیز مشخص کنید ، همچنین مکان آن را روی رایانه یا دیسک جایی که می خواهید آن را بسوزانید انتخاب کنید.
شما می توانید به Ashampoo Movie Studio Pro اعتماد کنید تا سریع تبلیغات آزار دهنده را از فیلم های خود حذف کنید یا آنها را به قالب های دیگر تبدیل کنید ، بنابراین می توانید بدون هیچ مشکلی ، آنها را در دستگاه های قابل حمل خود پخش کنید. با این حال ، باید در نظر داشته باشید که اگر می خواهید در دوره آزمایشی خود از برنامه استفاده کنید ، مجوز خریداری کنید.

قابلیت های نرم افزار Ashampoo Movie Studio Pro 3.0.1:

تکه تکه کردن فایل های ویدئویی
حذف تکه هایی از فیلم ها
اعمال افکت های تصویری و نوشتن متن بر روی فیلم ها
ترکیب چندین فیلم و کلیپ با هم و تبدیل آن به یک فیلم کامل
گذاشتن موسیقی زمینه فیلم
تبدیل فایل های تصویری به یکدیگر
تنظیم مقدار نور  کیفیت، سرعت پخش و …
امکان استخراج فایل با فرمت دلخواه و یا رایت بر روی لوح های فشرده

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 10, Windows 8, Windows 7
SoftwareWindows Media Player 10
Microsoft .NET Framework 4.0
ProcessorRecommended Intel Core i3
Intel Dual-Core
Intel Core i5
Intel Core i7
RAMRecommended 8GB RAM
2GB RAM
4GB RAM
8GB RAM
Graphic cardDirectX 9
Pixelshader v2.0
Min. 128 MB RAM.
Min. 1280 x 1024
CUDA support requires a NVIDIA GeForce 6 series card or higher with the latest drivers
Other: An Internet connection is required to activate the program. The program license is verified repeatedly at regular intervals.
For some services an Internet connection is required.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار