• ۲۸۹ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۸
CloneCD – Portable رایت سی دی قفل دار

CloneCD دانلود نرم افزار رایت سی دی قفل دار کلون  سی دی در آنی یار. ابزاری است که می توانید بدون در نظر گرفتن محافظت از کپی و نوع اطلاعاتی که در آنها ذخیره شده است ، از آن برای کپی کردن مطالب از سی دی های خود استفاده کنید. این نوع نرم افزار مخصوصاً در صورت از بین رفتن یا آسیب رساندن دیسک های مربوطه ، برای ایجاد پشتیبان مفید است.

CloneCD همچنین قادر به دی وی دی های رمزگذاری شده است. این نسخه ها ۱: ۱ از محتوا را انجام می دهد ، در حالی که کاملاً از هر محدودیتی DRM (مدیریت حقوق دیجیتال) صرف نظر می کند.
پس از یک فرآیند نصب کوتاه ، خواهید دید که رابط کاربری ساده و قابل دسترسی توسط افراد مبتدی و کاربران متخصص قابل دسترسی است. منوی اصلی به شما امکان می دهد از بین چهار گزینه انتخاب کنید: خواندن به فایل تصویری (از CD منبع) ، نوشتن از فایل تصویری (به CD خواننده) ، کپی سی دی (از CD خواننده به CD نویسنده) یا پاک کردن CD.
علاوه بر این ، شما می توانید از پنج پروفایل – CD صوتی ، سی دی داده ، CD بازی ، CD صوتی چندرسانه ای و بازی رایانه ای محافظت شده استفاده کنید.
بخش تنظیمات CloneCD 5.3.4.0 گزینه های صداها را برای کاربران فراهم می کند (برای یک کار موفق یا ناموفق ؛ یا وارد کردن صدای خاص) ، امکان پخش خودکار برای داده ها یا دیسک های صوتی ، تنظیم اندازه بافر و موارد دیگر. همچنین یک پرونده log می تواند نمایش داده شود تا به شما در پیگیری پیشرفت های پیشرفت کمک کند.
در کل ، CloneCD 5.3.4.0 یک ابزار قابل احترام برای ایجاد نسخه پشتیبان تهیه CD / DVD است ، حتی اگر محتوا توسط DRM رمزگذاری یا محافظت شود. این بخشها بر بخشهای ضعیف غلبه کرده و از کپی کیفی محصول اصلی بدون استفاده از منابع سیستم سود می برند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار