• ۲۶۹ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۸
CloneDVD2 کپی DVD

CloneDVD2 دانلود نرم افزار کپی DVD کلون دی وی دی در آنی یار. ابزاری کوچک و قدرتمند است که می توانید از آن برای تهیه نسخه های DVD با کیفیت تصویر عالی استفاده کنید.

رابط کاربری برنامه به راحتی امکان پذیر است ، خواه کاربر اول و یا پیشرفته باشید. می توانید برای کپی کردن عناوین دی وی دی ، کلون کردن دی وی دی (شامل همه عناوین و فهرست ها) یا سوزاندن داده ها به دیسک انتخاب کنید.
بعد از انتخاب دایرکتوری ورودی DVD که می خواهید کپی کنید ، می توانید فیلم را در حالت سریع رو به جلو در داخل یک پنجره کوچک که در رابط CloneDVD قرار دارد ، پیش نمایش دهید.
علاوه بر این ، می توانید شماره عنوان ، زمان پخش ، تعداد فصل ها و تنظیمات صوتی برای هر فیلم و همچنین فرمت فیلم ، جریان صوتی و زیرنویس ها را در برگه اطلاعات مشاهده کنید. علاوه بر این ، می توان فصل ها را در حالت پیش نمایش ویدیو کوتاه کرد.
می توانید عناوین ، قالب خروجی DVD-5 ، DVD +/- R DL ، Mini DVD ، DVD-RAM ، CD-R/W یا سفارشی را انتخاب کنید و کیفیت را تنظیم کنید ، پس از آن باید جریان های صوتی ، زبان زیرنویس ، روش خروجی را انتخاب کنید. (پرونده DVD ، تصویر ISO / UDF ، دی وی دی نویسنده) ، یک نام را برای برچسب حجم وارد کنید ، و در آخر مقصد خروجی را تعیین کنید.
یک کار زمان معقول و منطقی را برای اتمام می برد و پس از آن یک پنجره بازشو با صدا به شما اطلاع می دهد. CloneDVD قادر است ضمن استفاده از مقدار کمی از منابع سیستم ، کیفیت تصویر و کیفیت صدا را بسیار مناسب حفظ کند.

 

قابلیت های نرم افزار CloneDVD2 2.9.3.3 :

سرعت قابل توجه در فشرده سازی
امکان پیش نمایش فیلم
امکان حذف منوی اصلی
امکان تقسیم نمودن به بخش های کوچک تر
پیش نمایش فیلم در طول انجام عملیات
سازگار با اغلب DVD player های سخت افزاری یا نرم افزاری
سازگار با DVD-R/RW و DVD+R/RW

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار