• ۱۳۴ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۸
CyberLink ActionDirector Ultra ساخت و ویرایش ویدیو اکشن و مهیج

CyberLink ActionDirector Ultra دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش ویدیو اکشن و مهیج سایبرلینک اکشن دایرکتور در آنی یار.  راه حل نرم افزاری است که با هدف ایجاد فیلم هایی با حداقل تلاش و زمان انجام می شود.

ویرایشگرهای ویدئویی زیادی در بازار وجود دارند که ویژگی های مختلفی را برای بهبود و اصلاح محتوا ارائه می دهند. با این حال ، جریان کاری اغلب اوقات دشوار و پیچیده است ، با رابط های وقت گیر که توجه شما را از اتمام یک پروژه منحرف می کند.
این برنامه فقط پس از بارگیری همه اجزای آن قابل نصب است ، بنابراین برای شروع استفاده از نرم افزار ، به اتصال اینترنتی مطمئن نیاز است.
شما به یک رابط حداقلی دسترسی پیدا می کنید که تمام ویژگی های آن را در چند منو و زبانه فراهم می کند. هیچ منو یا ویندوز پیچیده ای وجود ندارد که باعث شود تمرکز خود را هنگام ویرایش فیلم ها از دست دهید.
هدف از این نرم افزار کمک به شما در تهیه فیلم ها از صحنه های ضبط شده با دوربین های اکشن است. این نرم افزار پشتیبانی از ۱۲۰ و ۲۴۰ فریم در ثانیه را نشان می دهد ، و قادر است با استفاده از اصلاح رنگ و لنز با کمترین کیفیت از بین برود.
مدیر عمل CyberLink ActionDirector Ultra 3.0.3429.0 برای مدیریت فیلم ها با کیفیت ۴K و دید ۳۶۰ درجه طراحی شده است. همچنین می توانید عناصر ، افکت ها ، انتقال ها و حالت های مشاهده را تغییر داده و اضافه کنید تا کلیات تصویری پروژه خود را تعیین کنید.
همچنین می توانید برای کاهش زمان تولید ، موارد را بکشید و رها کنید و اصلاحاتی مانند اصلاح لنز ، تعادل رنگ و پایداری را با چند کلیک ماوس انجام دهید.
مدیر عمل CyberLink ActionDirector Ultra 3.0.3429.0 با فرمت های ویدیویی محبوب ، مشکل در تبدیل فیلم ها را قبل از ویرایش برای شما به همراه خواهد داشت. همچنین می توانید با بارگذاری آنها در سرویس های شخص ثالث یا سیستم عامل های تخصصی ، فیلم ها را بسیار سریعتر توزیع کنید.
در کل ، این ویرایشگر ویدیو یک ابزار کامل و یک لوازم جانبی مفید برای کاربران دارای دوربین های اکشن است. این امکان را برای شما فراهم می کند که به سرعت فیلمبرداری کنید و فیلم خام را تهیه کنید ، و همچنین کارایی بیشتری را توزیع کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

- Microsoft Windows 10, 8.1/8, 7
- 1024 x 768, 16-bit color
- 2GB RAM
- 2 GB space for installation
- Intel Core i3 or AMD A6 CPU
- GPU: ATI/AMD: Radeon HD 7000 series // NVIDIA: GeForce GTX 600 series // Intel: HD Graphics

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار