• ۱۲۴ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۸
FXhome HitFilm Pro تدوین حرفه ای فایل ویدئویی

FXhome HitFilm Pro دانلود نرم افزار تدوین حرفه ای فایل ویدئویی اف ایکس هوم هیت فیلم در آنی یار. راه حل نرم افزار ویرایش فیلم حرفه ای که تمام ابزارها و جلوه های مورد نیاز شما را برای ایجاد فیلم های شگفت انگیز به شما ارائه می دهد.

از اولین دقایقی که آن را اجرا کردید ، می فهمید که HitFilm Pro از شما می خواهد که از مجموعه ویژگی های خود بیشترین بهره را ببرید و نتایج حیرت آور را ارائه دهید. صفحه اصلی پیوندهای خارجی به آموزش های ویدئویی ، مباحث سایر کاربران در انجمن ، دیوار فیلم و یک راهنمای کاربر کامل برای کمک به شما در شروع کار ارائه می دهد.
رابط کاربری برنامه بیش از جامع و کاملاً ساختارمند است ، از یک طرح منطقی پیروی می کند که تمام ابزارهای مورد نیاز خود را در نمای ساده ، آماده استفاده قرار می دهد.
برای تأثیرگذاری بر روند کار شما به روشی مثبت ، دسترسی یک کلیک به تنظیمات پروژه ، بخش های ویرایش فیلم و صادرات را فراهم می کند ، از این طریق می توانید هر زمان و بدون تنظیم مجدد پروژه خود تغییر دهید. علاوه بر این ، پنل هایی که رابط را تشکیل می دهند قابل جدا شدن و قرار دادن در هر جای دیگر هستند و به شما امکان می دهند محیط کار را به طور کامل تنظیم کنید.
هرچه ویژگی ها پیش می روند ، FXhome HitFilm Pro 12.2.8707.7201  ناامید نمی شود. این برنامه به شما یک پنجره پیش نمایش ، ویرایشگر جدول زمانی ، یک کتابخانه با افکت های غنی و یک منطقه تاریخچه ارائه می دهد که شامل تمام اقدامات شما است. علاوه بر این ، منطقه “رسانه” مکانی است که تمام پرونده های چندرسانه ای لود شده نمایش داده می شوند ، این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از اقدامات کشیدن و رها کردن ، آنها را به سرعت در جدول زمانی مرتب کنید.
جذابیت اصلی برنامه پانل افکت ها است که تعداد زیادی از افکت های کاملاً قابل تنظیم را از دسته هایی مانند ‘Blurs‘ ، ‘اصلاح رنگ’ ، ‘Distort’ ، ‘Grunge’ ، ‘Lights & Flares’، ‘ذرات و شبیه سازی ‘،’ Quick 3D ‘و موارد دیگر.
FXhome HitFilm Pro 12.2.8707.7201  یک ابزار پیشرفته در زمینه ایجاد و ویرایش فیلم است ، که برای کمک به شما در ایجاد ، تقویت و پخش فیلم های شما کمک می کند. این نرم افزار می تواند پرونده ها را به فرمت های مختلف صادر کند ، دنباله های تصویر ایجاد کند یا حتی آنها را در YouTube بارگذاری کند. حقایق ذکر شده فقط سطح آنچه را که HitFilm Pro قادر به آن است و می تواند به شما در دستیابی به آن کمک کند ، خراشیده است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Windows PC - 64-bit version of Windows 7, Windows 8 or Windows 10
Intel Core i3, Core i5, Core i7 or AMD equivalent
4 GB RAM (8 GB or more recommended)
Graphics processor with at least 512 MB video memory.
2GB or more recommended for 4K UHD.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار