• ۲۰۴ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۸
idoo Video Editor Pro – Portable ویرایش فایل های ویدیویی

idoo Video Editor Pro دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ویدیویی ایدوو ویدئو ادیتور در آنی یار. مجموعه ای از توابع را تشکیل می دهد که به منظور برآورده کردن نیازهای شما تا آنجا که به پرونده های ویدیویی مربوط می شود ، با هم کار می کنند. از برش ویدئو ، برش ، قطع ، پیوستن به استفاده از علامت های سفید و جلوه هایی برای افزایش کیفیت پخش ، می توانید همه کارها را با Idoo Video Editor Pro انجام دهید.
رابط کاربری گرافیکی مدرن آن به گونه ای طراحی شده است که کاملاً در یک رایانه ویندوز ۸ یا ۸.۱ ادغام شود و در عین حال با یک کلیک بر روی کاشی مشخص شده ، امکان دسترسی یک کلیک به همه گزینه ها را فراهم کند.
دامنه فرمت های فایل پشتیبانی شده به هیچ وجه ناامید کننده نیست ، از جمله برخی از محبوب ترین انواع پرونده ها (۳GP، AVI، DIVX، MP4، M4V، WMA، WMV، MPG، VOB، MPV، WAC، MKV) و همچنین بالا پرونده های تعریف مانند MTS ، TP ، TS ، M2TS ، فلش ، پرونده های خام و موارد دیگر.
مهم نیست که چه ابزاری را انتخاب می کنید ، idoo Video Editor Pro از پیش نمایش فیلم برخوردار است ، که به شما امکان می دهد تا هنگام ایجاد تغییرات در پرونده ، نتایج را مشاهده کنید.
با تنها چند کلیک ، می توانید ویدیو را برش دهید تا بخش های ناخواسته مانند اعتبارهای طولانی در انتها حذف شود ، بدون تأثیر نسبت ابعاد آن یا بر روی چرخش آن ، آن را برش دهید ، همه در حین مشاهده تغییرات.
idoo Video Editor Pro 10.4.0 همچنین شما را قادر می سازد با تنظیم میزان روشنایی ، کنتراست و اشباع ، کیفیت پخش را بهبود ببخشید ، و همچنین جلوه های مختلفی را برای جذابیت این فیلم اعمال کنید. علاوه بر این ، شما می توانید یک علامت متن را روی ویدیو پوشانده ، آن را با زیرنویس یا موسیقی متن صوتی اضافه کنید.
وصال ویدیو به شما کمک می کند چندین کلیپ یا فایل صوتی را با هم ادغام کنید ، در حالی که برش می تواند یک فایل بزرگ را به بخش های کوچکتر تقسیم کند.
idoo Video Editor Pro 10.4.0 به شما کمک می کند تا پرونده های ویدیویی را به روشی آسان دستکاری کنید. مجموعه ابزار غنی آن شامل همه چیزهایی است که شما به منظور ویرایش فیلم ها و افزایش کیفیت آنها نیاز دارید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Supported OS Windows NT4/2000/2003/XP/Vista/7, and Windows 8
Processor >750MHz Intel or AMD CPU
Free Hard Disk Space 100 MB or more
RAM 256 MB or above

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار