• ۱۳۸ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۸
ProDAD ReSpeedr ساخت ویدئو صحنه آهسته

ProDAD ReSpeedr دانلود نرم افزار ساخت ویدئو صحنه آهسته پرو دد ری اسپیدر در آنی یار. نرم افزاری که امکان ایجاد یک سری تغییرات را در فیلم ها در اختیار کاربران قرار می دهد تا آنها را به کلیپ هایی با حرکت آهسته تبدیل کند یا سرعت آنها را در ساخت فیلم های با سرعت سریع تبدیل کند.
این ابزار با یک رابط بصری ساخته شده است که استفاده از آن را حتی برای آن دسته از کاربرانی که مهارت های پیشرفته رایانه ای ندارند ، استفاده از آن را آسان می کند.پ
از همان ابتدا ، این برنامه کاربران را ترغیب می کند تا فایلهای مورد نظر خود را برای تغییر در رایانه شخصی خود شروع کنند. فایل های انتخاب شده سپس در پنجره اصلی ابزار پیش نمایش می شوند.
با کمک این ابزار ، کاربران می توانند همزمان تعداد زیادی فیلم را باز کنند ، همچنین می توانند همه آنها را همزمان پردازش کنند.
پنل سمت راست ابزار اطلاعاتی را روی پرونده ای که پیش نمایش می شود نمایش می دهد ، اما امکان تغییر در کلیپ متفاوت را نیز از برگه Media bin در اختیار کاربران قرار می دهد.
این که آیا نوبت به تبدیل یک فیلم سریع با سرعت بالا یا ایجاد یک فیلم با افت سرعت می رسد ، ProDAD ReSpeedr 1.0.44.1  به راحتی می تواند گزینه خوبی برای هر کاربر باشد.
این ابزار امکان تغییر کیفیت فیلم های خود را در اختیار کاربران قرار می دهد تا اطمینان حاصل شود که آنها تجربه ای را که به بهترین وجه برای آنها مناسب است ارائه می دهند.
این برنامه به کاربران امکان می دهد گزینه های سفارشی سازی مختلفی را برای هر یک از فیلمهایی که انتخاب کرده اند تنظیم کند ، تا آنها را به کلیپ های مورد نظر خود تبدیل کند.
در حین آزمایش ، متوجه شدیم که این برنامه کاملاً خراب است ، اگرچه برای این کار به منابع عادی سیستم نیاز دارد ، به خصوص هنگامی که می توان به فیلم های بزرگ (که به زمان پردازش طولانی تر نیز نیاز دارند) نیاز داشت.
در کل ، ProDAD ReSpeedr 1.0.44.1  یک نرم افزار بصری و کاربردی آسان برای ایجاد فیلم هایی با سرعت کوتاه یا کند است ، به ویژه که نیازی به مهارت های پیشرفته رایانه ای نیست. این ابزار گرسنه به سیستم است و می تواند مدت زمان زیادی را برای پردازش فیلم های بزرگ طول بکشد ، اما می تواند عملکرد پایداری را ارائه دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

- Windows 64-Bit Vista, Win7, Win8, Win8.1, Win10
- 2GB-memory
- Recommended: i7-cpu
- Recommended: 6 GB memory

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار