• ۱۳۲ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۸
Tweak Software RV مشاهده و مقایسه همزمان نماها و شاتهای ویدئویی

Tweak Software RV دانلود نرم افزار مشاهده و مقایسه همزمان نماها و شاتهای ویدئویی توویک سافت وار در آنی یار. نرم افزار قدرتمند و آسان برای استفاده همزمان برای مشاهده و مقایسه عکس های ویدیویی است که امروزه توسط بسیاری از فیلمسازان برجسته جهان استفاده می شود.

Tweak Software RV 7.3.4 با دیگر نرم افزارهای Composite و Composite مانند The Foundry Nuk ، Maya ، After Effects ، Shotgun و غیره به خوبی در تعامل است و خروجی های این نرم افزار را تجزیه و تحلیل و نمایش می دهد. این نرم افزار محدودیت نمایش پرونده ها از نظر حجم و کیفیت را ندارد و در حقیقت این قدرت پردازش سیستم شما محدود کننده این نرم افزار است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements for Full Feature Set

64-bit processor.
Windows 7 SP1, Nvidia GeForce 8800 or Quadro 3800 or better, or ATI FirePro (other ATI cards may work with recent drivers but are untested).
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار