• ۳۰۹ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۸
UltraISO Premium Edition – Portable مدیریت Image های CD

UltraISO Premium Edition دانلود نرم افزار مدیریت Image های CD اولترا ایزو پریمیوم در آنی یار. نرم افزاری فوق العاده و حرفه ای برای گرفتن ایمیج از روی CD/DVD های شما می باشد.

اصطلاح تصویر دیسک به بسیاری از رسانه های ذخیره سازی داده مانند دیسک نوری ، هارد دیسک ، فلش USB ، درایو نوار یا حتی فلاپی دیسک اشاره دارد. فرآیند ایجاد آنها شامل یک کپی ۱۰۰٪ از بخش توسط منبع است که منجر به تکثیر کامل از هر دو محتوا و ساختار می شود. فرمت های فایلهای دیسک به اندازه قالبهای استاندارد تصویر در جوامع خاص محبوب هستند.
از آنجا که هر فرمت خاص فایل ، دسته نرم افزاری اختصاصی خود را دارد ، بنابراین تصاویر دیسک ابزارهای خود را دارند که می توانند برای مدیریت کارآمد آنها استفاده شوند. نمونه‌های برتر شامل PowerISO ، CloneCD ، IsoBuster ، Blindwrite ، MagicISO Maker ، WinImage یا WinISO است. در کنار این نرم افزار خاص ، بسیاری از کاربران به دلایل زیادی UltraISO را ترجیح می دهند. برخی از آنها به دلیل ماندگاری آن و این واقعیت که به آن عادت کرده اند ، برخی دیگر تمایل دارند که به طور مداوم به جستجوی نرم افزارهای سرشار از ویژگی ، آسان و کاربردی بپردازند.
یکی از ویژگی های اصلی UltraISO ، مجموعه گسترده ای از فرمت های فایل تصویری از دیسک پشتیبانی می کند. این شامل فرمت های اصلی مانند ISO ، BIN ، CUE ، MDS ، MDF ، NRG ، CCD ، IMG ، UIF یا VCD و همچنین فرمت های کم نظیر مانند ASHDISC ، BWT ، BWI ، DAA ، DMG ، HFS ، IMA یا C2D است. علاوه بر این ، این برنامه از بسیاری از انواع دیگر تصاویر دیسک با تعداد کل بیش از چهل فرمت پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، نرم افزار می تواند به راحتی بین هر یک از انواع پرونده های فوق الذکر تبدیل شود.
UltraISO یک رابط کلاسیک و مرتب ارائه می دهد که تمام ابزارهای ایجاد ، ویرایش ، استخراج محتوای تصویر دیسک و همچنین مدیریت ساختار آن را در خود جای داده است. زیر منوی “جدید” از فهرست “File” یک پالت چشمگیر از گزینه هایی مانند “داده / CD قابل راه اندازی / دی وی دی” ، `تصویر دی وی دی UDF / XBOX` ،` CD2 / دی وی دی PS2 ، `ترکیبی / یونیکس ارائه می دهد. / لینوکس / صوتی / تصویر مختصر CD حالت یا تصویر فلاپی / دیسک.
فهرست مهم دیگر پنجره اصلی برنامه منوی `ابزارها است که مجموعه ای از شوخ طبعی را برای برآورده کردن نیازهای تبدیل ، نصب ، سوزاندن ، بررسی ، تأیید ، فشرده سازی یا آزمایش شما در اختیار دارد. تصاویر دیسک قابل راه اندازی منوی خاص خود را برای همه ابزارهای ضروری شما مانند “ساخت / نوشتن تصویر فلاپی / دیسک” یا “ساخت CD / DVD چند بوت” دارد.

قابلیت های نرم افزار UltraISO Premium Edition 9.7.2.3561:

ویرایش مستقیم فایل تصویر ISO
استخراج مستقیم فایل ها و پوشه ها از فایل تصویر ISO
اضافه کردن، حذف، ایجاد دایرکتوری جدید، تغییر نام محتوای تصویر فایل های ISO
ایجاد فایل خای ISO از روی هارد دیسک
امکان ایجاد ایمیج CD/DVD از CD/DVD-ROM
توانایی ایمیج گیری از روی دیسک های بوت
اضافه کردن، حذف کردن، استخراج بوت ایمیج از ایمیج ISO
پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت های فایل تصویر CD/DVD نظیر ISO, BIN, IMG, CIF, NRG, MDS, CCD, BWI, ISZ, DMG, DAA, UIF, HFS و … و تبدیل آن ها به یکدیگر
تنظیم فایل یا پوشه به ویژگی پنهان به صورت مستقیم
پشتیبانی از استاندارهای ISO 9660 Level1/2/3 و Joliet extension
بهینه سازی خودکار ساختار فایل تصویر ISO، جهت صرفه جویی در فضای دیسک
مدیریت فایل ایمیج CD/DVD
مدیریت درایور مجازی CD/DVD
قابلیت ویرایش انواع image های فایل های صوتی
توانایی ایمیج گیری از روی دیسک های بوت

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار