• ۲۷۵ بازدید
  • بهمن ۳۰, ۱۳۹۸
Xilisoft ISO Burner – Portable رایت فایلهای ISO

Xilisoft ISO Burner دانلود نرم افزار رایت فایلهای ISO زیل سافت ایزو بارنر در آنی یار. راه حل قدرتمند سوزش ISO است که نه تنها یک موتور سوزش سریع و پایدار را شامل می شود ، بلکه یک رابط کاربری گرافیکی خوب نیز به شما ارائه می دهد تا تمام ویژگی های آن را به شما ارائه دهد

اگرچه در اصل یک برنامه سوزاندن برای کار با پرونده های ISO است ، اما Xilisoft ISO Burner می تواند بسیاری از قالب های دیگر از جمله BIN / CUE ، IMG ، MDF ، NRG ، CDI ، B5i ، B6i و DMG را مدیریت کند.
علاوه بر این ، از هر نوع ISO ، خواه داده ، ویدیو یا صوتی پشتیبانی می کند ، همه اینها را می توان به CD یا DVD رایت کرد.
رابط کاربری گرافیکی در واقع بسیار عالی به نظر می رسد و به رویکرد “یک پنجره این کار را انجام می دهد” اعتماد می کند ، به این معنی که شما باید تمام گزینه های گروه بندی شده فقط در یک صفحه را پیدا کنید.
وظیفه پیکربندی فرآیند سوزاندن کاملاً ساده است ، در ابتدا کاربر باید ابتدا یک فایل تصویری را انتخاب کرده و با تنظیمات سوختگی بازی کند. فقط ضبط کننده را انتخاب کنید ، در صورت لزوم دیسک قابل بازنویسی را پاک کنید ، سرعت نوشتن و تعداد نسخه ها را انتخاب کنید و تمام شد.
فقط یک گزینه دیگر وجود دارد ، یعنی تأیید صحت داده ها ، بنابراین اگر می خواهید منبع و خروجی را پس از اتمام سوختن مقایسه کنید ، این گزینه را نیز بررسی کنید.
همانطور که گفته شد ، Xilisoft ISO Burner 1.0.56.1601 به هیچ وجه یک منبع گره خورده نیست ، اما در عوض بدون توجه به نسخه ویندوز مانند جذابیتی عمل می کند.
به طور خلاصه ، Xilisoft ISO Burner 1.0.56.1601 در واقع یکی از بهترین راه حل های نرم افزاری است که کاربرانی که به دنبال سوزاندن پرونده های ISO هستند به دنبال کاربر هستند. علاوه بر این واقعیت که یک رابط کاربری لذت بخش را ارائه می دهد ، این برنامه شامل پشتیبانی از بسیاری از قالب های تصویری دیگر در کنار ISO نیز می باشد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار