• ۳۳۹ بازدید
  • اسفند ۱, ۱۳۹۸
Cobian Backup پشتیبان گیری

Cobian Backup دانلود نرم افزار پشتیبان گیری کوبیان بکاپ در آنی یار. Cobian Backup نرم افزاری برای تهیه ی نسخه پشتیبان از اطلاعات هارد درایو کامپیوتر شماست.

همانطور که بسیاری از شما می دانید ، دنیای دیجیتال امروز با چیزهای زیادی همراه است که زندگی روزمره ما را آسانتر می کند. با این حال ، با گذشت زمان ، بیشتر و بیشتر به اطلاعات ذخیره شده در رایانه شخصی تکیه می کنید. هیچ کس کاملاً از قطع برق ، دیسک های سخت فاسد ، یک سیستم آلوده از طریق پشتی یا تروجان یا حتی آتش سوزی کاملاً ایمن نیست. برای اطمینان از اینکه رایانه به راحتی می تواند به یک نقطه قبلی بازگردد ، توسعه دهندگان نرم افزار آنچه را به نام نرم افزار پشتیبان گیری یا نرم افزار تصویربرداری ایجاد کرده اند ، ایجاد کردند.
روشهای مختلف ایجاد نسخه پشتیبان از داده های شما وجود دارد ، اما این آموزش تنها با استفاده از یک ابزار رایگان به نام Cobian Backup ، روی یک احتمال تمرکز خواهد کرد. تهیه نسخه پشتیبان از Cobian از یک روش ساده برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات شما که از پوشه های پشتیبان تهیه شده ، بایگانی های فشرده شده اختیاری و بازیابی پرونده های خود با استفاده از روش های استاندارد دستکاری پرونده ویندوز استفاده می کند. علاوه بر این ، Cobian Backup از نسخه های Windows Shadow Volume Copies برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود استفاده می کند ، به طوری که حتی پرونده هایی که در حال حاضر باز هستند قادر به تهیه نسخه پشتیبان از آخرین حالت ذخیره شده نخواهند بود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار