• ۴۰۸ بازدید
  • اسفند ۱, ۱۳۹۸
Comodo PC TuneUp بهینه ساز ویندوز

Comodo PC TuneUp دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز کومودو پی سی تیون اپ در آنی یار. Comodo PC TuneUP می توانند به اسکن رایانه شما برای پرونده های باقیمانده کمک کند.

در حال اجرا بر روی ایده گرفتن کار سریع ، برنامه کاربردی بیشتر وقت شما را نخواهد گرفت تا بتوانید آن را مستقر کنید یا تمام آنچه را که ارائه کرده است را طی کنید. اجرای آن به صورت خودکار یک فرآیند اسکن را برای تعیین وضعیت سلامتی رایانه شما انجام می دهد ، در حالی که مناطق اسکن شده به همراه تعداد ورودی های مخرب نمایش داده می شوند.
می توانید مکانیسم تعمیر را فعال کنید ، کل سیستم را تغییر دهید ، یا به دنبال روش های دیگر تمیز کردن باشید. به حقیقت گفته می شود ، در هنگام تمیز کردن گزینه ها تنوع زیادی وجود ندارد ، اما آنها کار را به درستی انجام می دهند. علاوه بر جستجوی پرونده های ناخواسته ، این برنامه همچنین قادر به شناسایی پرونده های کپی برداری است ، فایلهایی را که به طور اجباری در راه اندازی مجدد سیستم حذف شده اند ، حذف کرده یا سوابق رایانه را تمیز می کنید.
در مورد مواردی که می خواهید آنها را تمیز کنید محدودیت های بیشتری نیز دیده می شود. بعد از طی کردن یک فرآیند اسکن ، مناطق هدفمند نمایش داده می شوند ، به اندازه کافی منصفانه ، اما به شما امکان انتخاب دستی که پرونده ها را برای حذف یا ثبت نام ها برای دست نخورده انتخاب کنید ، ندارید.
علاوه بر این ، ممکن است انتظار داشته باشید که این برنامه همچنین به یک برنامه زمانبند مجهز باشد تا بتوانید یک فرآیند تعمیر و نگهداری اتوماتیک ایجاد کنید. متأسفانه این ویژگی پیاده سازی نشده است و بیشترین کاری که در این شرایط می توان انجام داد این است که اجازه دهید برنامه از زمان راه اندازی و به صورت دستی اسکن شود.
در پایان ، Comodo PC TuneUp با مجموعه ای مناسب و مناسب از ابزارهایی برای تمیز نگه داشتن رایانه شما ممکن است بهترین نوع خود نباشد. اسکن و تمیز کردن سریع و خوب انجام می شود ، اما این شرم آور است که نمی توان با کمک یک برنامه زمانبندی ، این فرآیند تمیز کردن سریع را به صورت خودکار انجام داد. این فقط خوب است که به سرعت رایانه شخصی خود را تازه کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار