• ۲۸۹ بازدید
  • اسفند ۱, ۱۳۹۸
SlimCleaner – Portable  تعمیر و بهینه سازی ویندوز

SlimCleaner دانلود نرم افزار تعمیر و بهینه سازی ویندوز اسلیم کلینر در آنی یار. SlimCleaner ابزاری است که می توانید با رهایی از داده های ناخواسته ، سطح عملکرد کامپیوتر خود را تقویت کنید.

بنابراین ، این برنامه می تواند سیستم شما را پاک کند (به عنوان مثال پرونده های ورود به سیستم ، پرونده های رها کردن حافظه ، سطل آشغال) ، تاریخچه ویندوز (مانند حافظه نهان ، اجرای دستور ، حافظه نهان) و برنامه های Windows (مانند دسک تاپ از راه دور ، لیست پرونده های اخیر WordPad).
علاوه بر این ، می توانید از برنامه های نصب شده (به عنوان مثال ضد بدافزار ، چندرسانه ای) ، مرورگرهای وب ، رجیستری (به عنوان مثال DLL های اشتراکی ، پسوند پرونده ، خدمات ، مسیرهای برنامه) و سایر موارد (به عنوان مثال ویرایشگر رجیستری ، بروزرسانی ویندوز ، سینی اعلان) مراقبت کنید. .
علاوه بر این ، شما می توانید برنامه ها و خدماتی را که به طور خودکار در هنگام راه اندازی ویندوز اجرا می شوند ، حذف برنامه ها و استفاده از یک تابع جستجو ، تغییر صفحه اصلی مرورگرهای وب و ایجاد پرونده ورود به سیستم ، اطلاعات نوار ابزار ، BHO و ActiveX را مدیریت کنید.
علاوه بر این ، می توانید خلاصه دیسک را مشاهده کنید ، دیسک را تجزیه و تحلیل کرده و آن را پاک کنید و همچنین از یک خردکن پرونده استفاده کنید. بعلاوه ، می توانید به ابزارهای مختلف Windows مانند مدیریت دستگاه ، کنترل پنل ، حساب های کاربری و بازیابی سیستم دسترسی پیدا کنید.
این برنامه با حجم متوسطی از منابع سیستم اجرا می شود ، به شما امکان می دهد تا اسکن ها و تهیه نسخه پشتیبان از رجیستری را برنامه ریزی کنید ، و می تواند شما را به یک اسناد کامل کاربر بصورت آنلاین با تصاویر فوری راهنمایی کند. ما در طول تست های ما با هیچ نوع مسئله ای مواجه نشده ایم و SlimCleaner را به تمام کاربران توصیه می کنیم.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار