• ۱۳۳ بازدید
  • اسفند ۱, ۱۳۹۸
System Mechanic Pro/Ultimate Defense – Portable بهینه ساز ویندوز

System Mechanic Pro/Ultimate Defense دانلود نرم افزار بهینه ساز ویندوز سیستم مکانیک پرو در آنی یار. مجموعه پیچیده است که شامل پنج محصول مختلف می باشد که تنظیم و نگهداری رایانه ، محافظت از آنتی ویروس ها ، درایورهای به روز ، تهیه نسخه پشتیبان از پرونده و بازیابی را ارائه می دهند.

System Mechanic Pro دوقلو پیشرفته و کامل تر System Mechanic است. در بالای دومی با چند نرم افزار اضافی ساخته شده است: جستجو و بازیابی ، DriveScrubber ، System Shield AntiVirus & AntiSpyware و پشتیبان گیری آنلاین.
قبل از شروع کار ، مطمئن شوید که هر نرم افزار ضد ویروس فعلی را حذف کنید ، زیرا ممکن است این دو برنامه مختلف با هم برخورد کنند. رابط کاربری حرفه ای سازمان یافته است اما کار با آن هنوز آسان است. قسمت سمت چپ بخشهایی مانند Dashboard ، ActiveCare ، امنیت اینترنت ، جعبه ابزار و گزارش را در خود جای داده است.
داشبورد حاوی یک مرور کلی بر روی کل سیستم عامل شما (که بعد از انجام تجزیه و تحلیل فعال خواهد بود) ، و در صورت وجود مشکلات است.
ActiveCare وظایف اتوماتیک مانند پاکسازی بیش از حد درهم و برهمی سیستم ، اصلاح مشکلات رجیستری ، بهینه سازی پیکربندی راه اندازی یا تهیه نسخه پشتیبان از رجیستری را انجام می دهد.
بخش Security Internet مانند ماژول ضد بدافزار و فایروال عمل می کند ، در حالی که جعبه ابزار شامل ابزارهایی مانند PC Accelerator ، Repair PC ، پاکسازی رایانه شخصی و PC Security است.
گزارش ها IntelliStatus (اطلاعات مربوط به فضای هارد دیسک ، حافظه سیستم ، برنامه های راه اندازی ، اجرای برنامه ها و سرعت اینترنت) و تاریخچه را نشان می دهد.
با استفاده از چنین برنامه پیشرفته ، System Mechanic Pro با قیمت پردازنده بالا و استفاده از رم به ویژه در اسکن های سیستم عرضه می شود.
در کل ، System Mechanic Pro/Ultimate Defense 20.0.0.4  برای کاربران متوسط ​​کافی است. این تقریباً همه جنبه های نگهداری و حفاظت از سیستم را در بر می گیرد ، در حالی که تلاش های کاربر به حداقل می رسد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Windows® 10, 8.1, 8, 7
Internet connection (required for license activation)
Internet Explorer 9.0 or later
Minimum 1 GB RAM (optimal 2 GB)
At least 270 MB of available hard disk space (includes virus definitions)
Windows “Administrator” User Account

آموزش فعال سازی نرم افزار ورژن 20

نرم افزار به دسترسی اینترنت نیاز دارد.
نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.

آموزش فعال سازی نرم افزار ورژن 19

به روی فایل Block Host.cmd کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید ( در صورت استفاده از آنتی ویروس ، موقتا آنتی ویروس را غیرفعال کنید و بعد این فایل را اجرا کنید )
نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار